ExitLag - koniec z wysokimi pingami w grach MMO

Czytelnicy naszego portalu to w głównej mierze zapaleni gracze MMO/MMORPG, którzy wielokrotnie w czasie swoich rozgrywek borykali się z niestabilnym połączeniem, zbyt dużym pingiem, czy rozczarowującą iloscią FPS-ów. Szczególnie problemy te pojawiały się, gdy przychodziło grać w najnowsze gry na serwerach znajdujących się na innych kontynentach.

Stąd też postanowiliśmy przygotować dla Was specjalny test programu, który może rozwiązać nadmienione wyżej niedogodności. Mowa tutaj o ExitLag - innowacyjnym programie, który dedykowany jest specjalnie dla graczy. Omawiane rozwiązanie to nie tylko skuteczne narzędzie rozwiązujące problemy z połączeniem, ale także w rzeczywisty sposób poprawiające FPS-y podczas rozgrywki.

Co więcej, ExitLag nie zużywa zasobów waszego sprzętu, co znacząco wyróżnia go na tle konkurencji. Dodatkowo samo oprogramowanie zaoferuje poprawę jakości połączenia w ponad 120 tytułach, co także czyni go jednym z czołowych rozwiązań tego typu. ExitLag może zredukować ping do nawet 70%, a także pozwolić na stabilną rozgrywkę na serwerach NA czy Azji.

ExitLag oferuje także innowacyjny system, którego próżno szukać w innych, darmowych alternatywach. Program oferuje nam możliwość zoptymalizowania łącza do wybranej gry, jednak to nie oznacza, że 100% naszego internetu zostanie zabrane, a my stracimy dostęp do popularnych witryn internetowych - ExitLag zapewni nam płynną rozgrywkę i pozwoli korzystać z internetu, bez obaw o utratę połączenia i większe pingi.

Warto wspomnieć także, że omawiana przeze mnie wcześniej funkcja poprawy FPS jest kompletnie darmowa - nie wymaga zakupu pakietu premium. Co więcej, jeżeli chcecie przetestować program przed zakupem, to wystarczy, że zarejestrujecie się na oficjalnej stronie i tym samym otrzymacie trzy dni darmowego konta premium, które pozowli wam przetestować wszystkie funkcję programu.

Materiał promocyjny, utworzony przy współpracy ExitLag

Zobacz także

23 komentarzy