Fairy Story: OPEN BETA

Missing

Kilkanaście godzin temu rozpoczęły się Otwarte Beta testy nowej gry - Fairy Story. Jest to najnowsze dzieło studia NGames, które niestety nie posiada w swoim dorobku żadnego "porządnego" MMO. Miejmy nadzieję, że tytuł nie okaże się niewypałem i nie zniknie po paru miesiącach.

Fairy Story jest bardzo lekkostrawnym MMORPG-iem. Próżno tutaj szukać dojrzałej rozgrywki z mnóstwem krwi, przekleństw i mrocznego klimatu. Już sama ultra-cukierkowa grafika mówi nam, że jest to gra skierowana do najmłodszych. Karykaturalni bohaterowie, potwory w postaci grzybków, kwiatuszków czy "zmutowanych" ziemniaków - oto z czym spotkamy się w "Opowieści Wróżki". Idealna propozycja dla graczy w wieku 6-13 lat.
Open Beta potrwa do 31 lipca, jednak po tym czasie nie jest przewidziany żaden "wipe". Dodatkowo przez wszystkie weekendy (w określonych godzinach) obowiązywał będzie 1.5 EXP bonus. Warto także wziąć udział w kilku eventach, gdzie do zgarnięcia jest m.in. 300$ do wykorzystania w grze.


Więcej informacji, wraz z klientem do pobrania (720 MB) znajdziecie na oficjalnej stronie. Tymczasem zapraszam do obejrzenia krótkiego gameplaya - promującego grę.

Zobacz także

0 komentarzy