Fajne MMO po polsku. Conqueror's Blade otrzymał dodatek "Scorpio"

Dodany przez guru 6 dni temu
6 1852
Fajne MMO po polsku. Conqueror's Blade otrzymał dodatek "Scorpio"

24 listopada 2022 roku – to dzień przybycia nowego dodatku, nowego sezonu w Conqueror’s Blade zatytułowanego “Scorpio”.

Jak już wspominaliśmy w poprzednim newsie, motywem przewodnim “Scorpio” będzie dawna Persja, gdzie weźmiemy udział w nowej kampanii fabularnej. Pojawi się również nowa klasa broni (rzutką łańcuchowa i bułat – zdjęcie na górze), zmodyfikowane mapy, nowe runy i zmiany w systemie doktryn.

To, co jednak najciekawsze, to trzy świeże jednostki, które będą siały postrach na polu walki.

  • Jangjusi (3 gwiazdki). Te oddziały celują w walce w zwarciu i na krótkim dystansie, mistrzowsko posługując się bułatami i nożami do rzucania. Walczą z wielkim zapałem i brawurą, nawet gdy przyjdzie im stawić czoła niepowstrzymanej sile wroga, który dysponuje znaczną przewagą.
  • Lansjerzy na wielbłądach (4 gwiazdki). Elitarna jazda, którą uważa się za symbol potęgi militarnej pustynnego imperium. Choć wielbłądy nie są tak szybkie, jak konie, pod względem wytrzymałości nic nie jest w stanie im dorównać.
  • Asasyni (5 gwiazdek). Śmiertelnie niebezpieczni, nieuchwytni i zdeterminowani! Ci tajemniczy wojownicy od najmłodszych lat szkoleni są tak, by wykorzystywać swoją zwinność, atakować z ukrycia i przemieszczać się niezauważeni oraz uderzać z zaskoczenia na niczego niespodziewającego się wroga.

Zapraszamy TUTAJ.

Conqueror’s Blade to taktyczne MMO akcji, które jest połączeniem For Honor, Dynasty Warriors oraz Mount & Blade. Od 2021 roku gra jest dostępna w polskiej wersji językowej, co na pewno jest dodatkową zachętą dla naszych rodaków.

 


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube