Fall Guys jest już dostępne za darmo

Dodany przez Sildu 4 miesiące temu
1 1749
Fall Guys jest już dostępne za darmo

Fall Guys debiutując na początku, zrobił sporo szumu i przyciągnął dużą ilość graczy. Każdy chciał pobiegać fasolkami i rywalizować z innymi osobami. Z czasem tytuł stracił na popularności i było nieco cicho o nim, ale gra nie umarła i jakoś tam powoli żyła. Pojawiła się na kolejnych platformach i została zakupiona przez Epic Games. Cały czas otrzymywała aktualizacje i nowe sezony, do tego bawiło się parę tysięcy osób na samym steamie, więc chyba nie było źle.

Mimo tego twórcy zdecydowali się na duży, następny krok. Mowa tutaj o przejściu na free-to-play. Także więc od przedwczoraj, nie zależnie na jakiej platformie gracie Fall Guys będzie darmowe. Wprowadzono także pełną obsługę i progresje międzyplatformową.

Przy okazji gra znika z platformy Valve. Tak dobrze słyszeliście, Fall Guys ucieka od steama i pojawi się na wyłączność w Epic Games. Jednak na martwcie się, wcześniej zakupione egzemplarze zostaną na kontach, będziecie mogli nadal grać i otrzymywać aktualizacji wraz z pełnym wsparciem. Aby zagrać za darmo na PC, musicie się udać do aplikacji Epic Games.

Dzięki temu wcześniej wspomniana produkcja powinna odżyć i zyskać sporą ilość nowych graczy (przy okazji cheaterów). Pierwszy sezon, Wolnoamerykanka jest już dostępny i zagrać możecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube