Fall Guys za darmo! Na zawsze! Od 21 czerwca!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
3 4589
Fall Guys za darmo! Na zawsze! Od 21 czerwca!

Fall Guys to jeden z tych tytułów, który zrobił sporo szumu, a potem nieco o nim ucichło. Gra nie umarła, pojawiła się na różnych platformach, została nabyta przez Epic Games, a do tego cały czas otrzymuje nowe sezony. Ciężko określić ile graczy gra, ale na samym Steamie mowa o średnio 6 tysiącach, a w porywie i 17 tysiącach osób, więc nie jest źle!

Niedługo będzie możliwa rywalizacja o koronę z największą w historii gry liczbą graczy. Nieważne, czy gracie na PlayStation, Nintendo Switch, Xbox, w Epic Games Store, czy może na wszystkich platformach po trochu – Fall Guys będzie darmowe. Deweloperzy wprowadzą także pełną obsługę gry i progresji międzyplatformowej, a także międzyplatformowych drużyn – z funkcji tych skorzystacie za pośrednictwem konta Epic Games. 

Im więcej osób dokona wstępnej rejestracji, tym będzie nagród zostanie odblokowanych, takich jak nowa plakietka, bonusowe Kudos, wzór Burger, emotka Muscleman i strój Melonhead – więc nie przegapcie wstępnej rejestracji i podajcie informację dalej! Odblokowane nagrody pojawią się 21 czerwca i zostaną przyznane użytkownikom, którzy dokonali wstępnej rejestracji. Odblokowane nagrody za etapy zostaną automatycznie przekazane na konto Epic Games użyte do wstępnej rejestracji.

W podzięce za wsparcie na wczesnym etapie każdy, kto kupił Fall Guys przed premierą Wolnoamerykanki (nowy sezon), ten otrzyma w nagrodę nowy Legacy Pack: zestaw wspaniałości zawierający pseudonim, plakietkę, stroje Regal, Veggie Dog i Feisty Dwarf, a oprócz tego przepustkę sezonową do całkiem nowego sezonu 1!

Ciekawe jak będzie wyglądała liczba graczy (i cheaterów) po premierze Free-to-Play.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube