Fallout 76 dostanie serwery testowe i może nawet czat tekstowy!

Helmet fallout 76.6

Fallout 76 nadal nie przestaje zadziwiać. Ostatnim razem o grze było głośno z powodu hełmów, wzorowanych na edycji kolekcjonerskiej. Gracze mieli możliwość kupienia hełmu oddzielnie, w ramach specjalnego, dodatkowego nakładu. Problem w tym, że twórcy użyli do jego produkcji materiału, który mógł zawierać w sobie niebezpieczną dla życia pleśń. Tak przynajmniej twierdzi Amerykańska Komisja Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich.

My zaś zajmiemy się innym tematem, chociaż pośrednio z nim związanym. Dotyczy bowiem błędów, ale w samym Fallout 76. Jak sami wiecie z historii gry, niektóre aktualizacje zamiast naprawiać, psuły. Fani prosili Bethesdę o serwery testowe, a deweloperzy zastanawiali się nad taką ewentualnością. W końcu udało się dogadać i mamy potwierdzenie – Fallout 76 dostanie publiczne serwery testowe.

Kiedy? W 2020 roku. Wraz z tą nowością, do gry trafi możliwość przypisywania perków do konkretnego buildu (perk loadout), co da większą elastyczność w dobieraniu konkretnych bonusów oraz system legend. W planach jest jeszcze czat tekstowy, ale nie wiadomo, czy Bethesda się złamie i doda go do Fallout 76…

Zobacz także

6 komentarzy