Fallout 76 (Fallout MMO) ma 12 milionów graczy i zapowiada nowy dodatek

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
10 2234
Fallout 76 (Fallout MMO) ma 12 milionów graczy i zapowiada nowy dodatek

Nowy, ale wcale nie taki nowy. “The Pitt” został zapowiedziany już rok temu, ale Bethesda dopiero wczoraj ujawniła przybliżoną datę premiery rozszerzenia.

“The Pitt” wystartuje gdzieś we wrześniu br.

Rozszerzenie zabierze nas do lokacji znanych z Fallout 3, w sam środek batalii pomiędzy frakcją Fanatyków i Unii. Główną nowością będzie jednak nowy tryb – Ekspedycje.

Wyprawy wysyłają graczy do miasta zbudowanego na szczątkach zniszczonego w nuklearnej wojnie Pittsburgha, znanego teraz tylko jako Dzióra. Nie spodziewaj się jednak przyjaznego powitania, ponieważ lokalna frakcja o nazwie Unia zmaga się z okrutnymi bandytami, potwornymi troglodytami i wieloma innymi wrogimi siłami.

Pochwalono się także, że Fallout 76 ma już dwanaście milionów graczy i jest jednym z najpopularniejszych tytułów dostępnych w Game Passie.

Świetny wynik, szczególnie że F76 zaczynał jako hejtowana i super zabugowana gra, z której śmiał się cały internet. Jednak regularne aktualizacje i zawziętość Bethesdy spowodowała, że Fallout MMORPG wyszedł na prostą. Obecnie jest to naprawdę fajna gierka.

Więcej TUTAJ.


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube