Fallout 76 jest już z nami od 2 lat, więc przygotujcie się na Bractwo Stali

76 largehero steeldawnheroart 1920x870

[Informacja prasowa]

Ad Victoriam, mieszkańcy krypt! Bractwo Stali, dowodzone przez paladynkę Rahmani, wróci w Appalachy w aktualizacji Stalowy Świt, która pojawi się w Falloucie 76 już 1 grudnia. Po przybyciu Bractwa będziecie mogli rozegrać pierwszy rozdział zupełnie nowej serii zadań, poznać nowych NPC, odkryć nowe miejsca, a nawet zdobyć broń i pancerze z arsenału Bractwa Stali. Obejrzyjcie najnowszy zwiastun Stalowego Świtu i zapoznajcie się z paladynką Rahmani, rycerzem Shinem i skrybą Valdez, dowiedzcie się więcej o ich misji i zerknijcie, co na was czeka po pojawieniu się nowej serii zadań.

Tak jak w przypadku pozostałych aktualizacji, Stalowy Świt będzie bezpłatny dla wszystkich graczy Fallouta 76. Jeśli chcecie, możecie też zebrać dodatkowe cyfrowe elementy w grze, kupując pakiet rekrutacyjny Bractwa w chwili premiery. Zawierać on będzie elementy, które możecie zbudować, aby zmienić swój C.A.M.P. w twierdzę godną paladyna, takie jak wieża zwiadowcza Bractwa, barykada i szafka z koszar.

Otrzymacie też malowanie PW z odzysku Bractwa, polowy pakiet taktyczny oraz gest salutu, abyście mogli pokazać swoją lojalność podczas przemieszczania się po Appalachach. Pakiet rekrutacyjny Bractwa będzie dostępny do zakupu osobno za prawdziwe pieniądze lub w ramach Edycji Deluxe Stalowego Świtu dla Fallouta 76, która zawiera także pełną wersję gry.

Dwa lata temu pełni nadziei wyszliśmy z Krypty 76, marząc o świetlanej przyszłości dla Appalachów. Wspólnie podbijaliśmy bez strachu onieśmielające pustkowie, walczyliśmy ze skrzydlatymi okropieństwami, zbieraliśmy wszystko, co zdołaliśmy znaleźć, i zaczęliśmy odbudowę. Aby uczcić ten czas, Bethesda przygotowała kilka wydarzeń o których wspominaliśmy w zeszłym tygodniu:

  • Do 17 listopada będziecie mogli zdobywać punkty S.C.O.R.E., awansować i odbierać nagrody znacznie szybciej – każdego dnia dostępne będą dwa dodatkowe wyzwania dzienne, a w ciągu tygodnia zmierzycie się z dwoma dodatkowymi wyzwaniami tygodniowymi.
  • Po raz pierwszy w historii dostawca Murmrgh zgodziła się przecenić swój tajemniczy wybór! Począwszy od jutra zabierzcie swoje legendarne akcje do jej sklepu w Zardzewiałym Kilofie i zgarnijcie całkowicie losowe trzygwiazdkowe legendarne uzbrojenie i pancerze o 25% taniej. Do kiedy? Do 16 listopada.

Zobacz także

3 komentarzy