Fallout 76 mody się pojawią, ale dopiero za rok, a do tego…

Trailer and details for bethesdas fallout 76 social 920x518

Bethesda idzie w zaparte ze swoją polityką. Opinie na temat wersji B.E.T.A. Fallout 76 nie są najlepsze (żeby nie powiedzieć gorzej), a  teraz firma informuje, że długo nie otrzymamy możliwości modyfikowania tej sieciowej produkcji.

Deweloperzy zapewniają, że mody będą dostępne w Fallout 76, ale nie za szybko. Otóż możliwość wprowadzania modyfikacji zostanie odblokowana dopiero za rok. Co lepsze, Bethesda podkreśla, że CO NAJMNIEJ, więc możemy czekać nawet dłużej. Do tego (to akurat żadna niespodzianka) mody dostępne będą jedynie na prywatnych serwerach.

„Mods aren’t coming to Fallout 76 at launch, however. Hines cautioned that mods may not be supported in Fallout 76 until November 2019 at the soonest. ‘It’s going to be a lot of work. But mods and private servers are definitely coming”

Trochę szkoda, bo jeśli chodzi o gry Bethesdy to akurat w tym przypadku środowisko modderskie jest niezwykle rozbudowane. Ba, część osób twierdzi nawet, że w żaden tytuł tej firmy nie da grać się bez łatek oraz ulepszeń fanów.

Deweloperzy mogą zmienić zdanie, gdy okaże się, że sprzedaż Fallout 76 nie będzie zadowalająca. A jaka się okaże? Trudno przewidzieć. Bazując na wstępnych opiniach teoretycznie można spodziewać się kaszanki oraz wielkiego zawodu. Z drugiej strony to Bethesda i jej tytuły po prostu się sprzedają, więc wbrew krytyce Fallout 76 może okazać się całkiem popularny. Niemniej na Game of the Year raczej nie ma co liczyć.

Wy skusicie się na ten sieciowy tytuł, który nie jest survivalem?:)

Zobacz także

11 komentarzy