Fallout 76 otrzyma plecaki oraz nową frakcję

V6opi4ankq7gp5gdrv4kqc 970 80

Na 7 maja Bethesda zaplanowała kolejną aktualizację zawartości do Fallout 76. W jej ramach będziemy mogli dołączyć do drużyny skautów! Pioneer Scouts pojawią się jako „grywalna” frakcja, dostępna dla wszystkich. Osoby, które wstąpią w jej szeregi otrzymają serię zadań, w ramach których będą musieli udowodnić swoją dobroć, odwagę, pomocność oraz dorosłość.  Będziemy zbierali odznaki za swoje wyczyny, które potem wymienimy na stylizowane przedmioty do swojego obozu C.A.M.P.

Poza tym w Fallout 76 pojawią się plecaki. Ich główną funkcją będzie zwiększenie naszego udźwigu, ale Bethesda zapowiada możliwość ich customizacji oraz moddowania. Z jednej strony będziemy mogli dostosować ich wygląd, a z drugiej „wbudować” dodatkowe, ale ograniczone funkcje. Mowa tutaj o dodaniu małej lodówki, czy blachy zapewniającej częściową odporność na obrażenia. Oczywiście takie wspomagacze zajmą miejsce w plecaku, więc trzeba liczyć się, że coś kosztem czegoś.

Plecaki będą widoczną częścią ekwipunku, ale deweloperzy od razu poinformowali, że nie ujrzymy ich z Power Armorem. Nie ma zatem co liczyć na bieganie po Wirginii Zachodniej w wielkiej zbroi wspomaganej z różowym plecakiem Hello Kitty na plecach. A szkoda :).

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

9 komentarzy