Fallout 76 pozwoli na bezpłatne resetowanie punktów S.P.E.C.J.A.Ł

76 specialloadouts specialmenu 1920

Jednym z elementów, o które społeczność  Fallout 76 prosi najczęściej, jest możliwość całkowitego resetowania atrybutów S.P.E.C.J.A.Ł postaci, aby szybko i łatwo można było zmienić konfigurację. Co na to Bethesda?

Deweloper zapewnia, że słucha graczy, dlatego począwszy od poziomu 25, Wasze postacie zyskają dostęp do wyposażenia S.P.E.C.J.A.Ł., dzięki któremu będziecie mogli od nowa przypisać wszystkie punkty S.P.E.C.J.A.Ł bezpłatnie, gdy tylko będziecie w swoich C.A.M.P. Pozwoli Wam to tworzyć i zapisywać własne przypisania punktów S.P.E.C.J.A.Ł i kart profitów, a następnie przełączać się między nimi.

Aby zmieniać wyposażenie albo edytować karty profitów i punkty S.P.E.C.J.A.Ł., wystarczy odwiedzić maszynę do dziurkowania kart. Maszyny do dziurkowania kart będziecie mogli budować w swoich C.A.M.P., znajdziecie je także na stacjach kolejowych w całych Appalachach, żebyście mogli dokonywać zmian w biegu. Początkowo gracze zyskają dostęp do dwóch pól wyposażenia S.P.E.C.J.A.Ł na postać, ale przez cały czas Bethesda sprawdza możliwość odblokowania kolejnych w przyszłości – na przykład poprzez Atomowy Sklep.

Ta ostatnia wzmianka sprawiła, że niektórzy obawiają się o ewentualne Pay-to-Win w Fallout 76, ale czas pokaże, co w tym temacie Bethesda zrobi. To jednak nie koniec nowości, bowiem deweloperzy zabierają się również za C.A.M.P.

Wasze postacie będą mogły budować kilka różnych C.A.M.P., każdy w swoim własnym miejscu, z własnym budżetem na budowę, charakterystyczną nazwą, a nawet niepowtarzalną ikoną mapy. Choć będziecie mogli mieć tylko jeden aktywny C.A.M.P. jednocześnie, z łatwością przełączycie się pomiędzy nimi, używając nowego widżetu konfiguracji C.A.M.P. albo ikon na mapie.

To główne nowości, które będą testowane 5 lutego na serwery testowe Fallout 76. Co jednak poza nimi?

  • Rozszerzenie codziennych operacji
  • Wspomaganie celowania
  • Wytwarzanie w partiach
  • Aktualizacje menu światowych aktywności
  • Ulepszenia ataku wręcz

Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Zobacz także

21 komentarzy