Fallout 76 prezentuje 4. sezon. Znów przyłączymy się do Pancernego Asa i Potężnego Patrolu

76 largehero season4keyart 1920x870

Aktualizacja Fallouta 76 „Gotowe do działania” jest tuż za rogiem! Pojawi się 27 kwietnia, a wraz z nią Bethesda planuje rozpocząć też 4. sezon Fallouta 76 i wprowadzić nową planszę S.C.O.R.E. z motywem Pancernego Asa.

Począwszy od 27 kwietnia znów gracze Fallout 76 dołączą do Pancernego Asa i Potężnego Patrolu w 4. sezonie Fallouta 76. Na nowej planszy S.C.O.R.E., „Pancerny As w Zimnej Stali”, dzielny obrońca wolności rusza na północ, aby zmierzyć się z budzącym grozę Komisarzem Chaosem i jego bandą zbuntowanych robotów, Jukonem Pięć. W starciu, które na pewno zapisze się na kartach historii, Pancerny As i Potężny Patrol staną oko w oko kolejno z każdym członkiem Piątki.

W sezonie 4. pojawi się 100 rang do zdobycia i mnóstwo nagród do odebrania za awanse w trakcie całego sezonu. Starcie pomiędzy Pancernym Asem a Komisarzem Chaosem rozgrywa się na planszy S.C.O.R.E., a wy będziecie mogli odblokować zupełnie nowe elementy, debiutujące jako nagrody – manekiny, odznaki kijanki, bezcukrowy nukabimber czy udźwigowy lager Radomrówczy.

Będziecie też mogli wypełnić swój arsenał nowymi skórkami pancerza wspomaganego i uzbrojenia, przystroić domostwo w Appalachach nowymi elementami C.A.M.P. oraz założyć nowe stroje kosmetyczne. Zgarnąć będzie można buster udźwigu, który pozwoli nosić o 50 funtów więcej przez 30 minut, czy bezcukrowy nukabimber, czyli doskonały napój imprezowy. Pojawi się również Kolektron Nuka-Coli, którego będzie można umieść w swoim obozie.

W tym sezonie powróci wiele rodzajów nagród, które już znacie – przedmioty jednorazowe, waluta w grze, atomy, pakiety kart profitów i nie tylko. Ponownie Bethesda dodała też kilka nagród dodatkowych dla członków Fallout 1st, które gracze mogą zdobyć przy konkretnych kamieniach milowych planszy S.C.O.R.E. oprócz standardowych nagród ze zdobycie rangi.

Ze swojej strony dodam, że ciekaw jestem jak wypadnie Fallout 76 w 2021 roku. Gra bowiem wygląda coraz lepiej…

Zobacz także

0 komentarzy