Fallout 76 rezygnuje z oznaczania najlepszych graczy na mapie

7871 1

Fallout 76 doczekał się szybkiej i raczej niespodziewanej poprawki. Dotyczy ona nie tak dawno wprowadzonego trybu survival. Gracze znajdujący się w pierwszej trójce w rankingu nie będą już podświetlani na mapie. Rankingi pozostaną bez zmian, aby gracze mogli sprawdzać swoje statystyki i rangi, ale mapy nie będzie można już używać, żeby odszukiwać pozycje trójki najlepszych osób.

Dokonano również regulacji, aby zmniejszyć zabójczość i zapewnić bardziej absorbujące wrażenia podczas walki PvP w trybie przetrwania. Mnożniki dodatkowych obrażeń w trybie przetrwania PvP zostały usunięte, aby obrażenia od broni były bardziej zbliżone do tych z trybu przygodowego.

Premie obrażeń od broni inne niż podstawowe zostały zmniejszone, aby stworzyć bardziej zrównoważone potyczki, w mniejszym stopniu zależne od zbudowanej postaci. Maksymalne obrażenia na strzał, jakie można zadać bronią w PvP, zostały zmniejszone.

Jak zatem sami widzicie, walki pomiędzy graczami w Fallout 76 będą teraz dłuższe. Zmiany mogą jednak nieco dziwić, bowiem tryb survival reklamowany był właśnie zwiększeniem obrażeń broni palnej oraz ogólnie pojętą, większą „zabójczością”. Bethesda dała, Bethesda zabrała…

Co się tyczy przedmiotów legendarnych – deweloperzy wiedzą, że problem występuje. A raczej nie występuje, bo ekwipunek tego typu pojawia się rzadziej, niż do tej pory. Bethesda obiecuje, że odpowiednia poprawka naprawiająca problem pojawi się, ale nie w najbliższym czasie. Chcą bowiem wziąć na warsztat więcej rzeczy i mieć pewność, że wszystko działa poprawnie.

Zobacz także

3 komentarzy