Fallout 76 szykuje się do obchodów swojej drugiej rocznicy

7oglbuo

[Informacja prasowa]

Bractwo Stali powraca w Appalachy w aktualizacji Stalowy Świt, która trafi do Fallouta 76 już w grudniu. Grupie rycerzy i nowicjuszy towarzyszyć będzie pierwsza część zupełnie nowej serii zadań, w której zapoznacie się z celem Bractwa i dowiecie się, w jaki sposób możecie im pomóc.

Obejrzyjcie najnowszy film z serii „Producenci prezentują” zamieszczony poniżej, aby poznać perspektywę Marka i Brianny, rzucić okiem na fragmenty rozgrywki z nowych zadań i przygotować się na aktualizację, która trafi do gry w przyszłym miesiącu.

Społeczność świetnie poradziła sobie z przegonieniem grzebokretowych łowców skarbów z powrotem pod ziemię, gdy pojawili się w zeszłym miesiącu, ale te stwory są wytrwałe i uporczywe. Wykryliśmy na powierzchni kolejny wzrost aktywności grzebokretów i jesteśmy przekonani, że planują w ten weekend dalsze plądrowanie ukrytych skarbów pustkowia. Pora chwycić za broń i przygotować się do kolejnego polowania na łowców skarbów, które jest już dostępne.

Wytropcie grzebokrety grasujące w Appalachach i wyeliminujcie je, aby przejąć łupy z upuszczanych przez nie pojemników. Jeśli chcecie, możecie też wydać kapsle, by kupić od handlarzy puste pojemniki grzebokretów, a następnie przekształcić je za pomocą warsztatów majsterkowicza w pełne pojemniki, które można otworzyć, by zyskać jeszcze więcej łupów. Pamiętajcie, że pojemniki o wyższej jakości oferują większą szansę na zdobycie rzadkich nagród. Polowanie trwa do 9 listopada do godziny 18:00.

Minęły już niemal dwa lata, odkąd opuściliście przytulne wnętrze Krypty 76, aby rozpocząć odbudowę Appalachów i zawalczyć o nowe życie na surowym i śmiertelnie niebezpiecznym pustkowiu. Dołączcie do zabawy w przyszłym tygodniu podczas obchodów drugich urodzin Fallouta 76 – złożą się na nie dwa wydarzenia, które pomogą wam wzbogacić swoje kolekcje o nowe legendarne wyposażenie i nagrody za awanse:

  • Od wtorku 10 listopada, rozpoczyna się cały tydzień dodatkowych wyzwań, dzięki którym zdobędziecie mnóstwo punktów S.C.O.R.E. podczas swojej sezonowej podróży oraz nagrody za jeszcze szybsze awanse. Poza zwykłymi wyzwaniami będziecie mogli podjąć się dwóch dodatkowych codziennych wyzwań każdego dnia, a także dwóch dodatkowych wyzwań tygodniowych.
  • W ramach rocznicowych obchodów dostawca Murmrgh planuje zorganizowanie w następny weekend specjalnej wyprzedaży tajemniczego wyboru. W trakcie tego wydarzenia po raz pierwszy w historii będzie można kupić tajemniczy kilof Murmrgh! Od 16 listopada będziecie mogli zdobyć u dostawcy zupełnie losowe 3-gwiazdkowe przedmioty o 25% taniej niż zwykle. Dlatego zbierzcie swoje legendarne akcje i udajcie się w przyszłym tygodniu do Zardzewiałego Kilofa na Popielisku, aby wzbogacić swój arsenał o nowe legendarne wyposażenie.

Więcej szczegółów zostanie podanych wkrótce.

Zobacz także

2 komentarzy