Fallout 76 sprawia pewne problemy przy odinstalowywaniu

7fzbnqtsfsdg9mx5nkifv3 970 80

Bethesda nie byłaby sobą, gdyby nie udowodniła, że wodzi prym wśród twórców zbugowanych gier. Karuzela śmiechu rozkręciła się już dawno, a Fallout 76 ostatnio daje nam sporo powodów do radości. Lub smutko, jak kto woli.

Wszak to ten tytuł usuwał się sam z dysku i kazał pobierać od początku. To również i tutaj mieliśmy legalnego speedhacka, bo posiadaliśmy za dużo fpsów. Najwidoczniej to dopiero początek atrakcji.

Fallout 76 oficjalną premierę będzie miał 14 listopada, czyli już niedługo. Niemniej dostęp do gry w ramach wersji B.E.T.A. miało sporo osób. Jedni otrzymali go dzięki zamówieniu wydania pre-orderowego, a inni otrzymali betę od Bethesdy, lokalnych wydawców lub znajomych – mowa tutaj o redaktorach portali, streamerach, youtuberach, ale i „zwykłych śmiertelnikach”.

Do czego zmierzam? Otóż, jeśli nabyliście Fallout 76 to nie powinniście mieć żadnego problemu z odinstalowaniem gry (wersji B.E.T.A.) ze swoich dysków twardych. Jeśli jednak otrzymaliście dostęp do beta-testów, a nie kupiliście (lub anulowaliście zamówienie) tego tytułu to cóż – miłego pozbywania się gry z dysku.

Okazuje się bowiem, że sporo osób nie może odinstalować Fallout 76 w normalny sposób. Co ciekawe, gdy kupi się omawianą produkcję, to problem znika!

"You do not have access to this game. Please make sure you are signed in with the Bethesda.net account associated with the purchase of this game."

Problem z usunięciem gry pojawia się również u osób, które nabyły ten tytuł. Launcher Bethesdy nie pozwala na skasowanie Fallout 76. Oczywiście kłopot da się obejść, bowiem w Sieci pełno jest programów do manualnego usuwania oprogramowania, którego normalnie nie da się skasować. Ewentualnie można zwyczajnie skasować folder w którym zainstalowany jest Fallout 76.

Sporo osób wskazuje, że całe zamieszanie związane może być z niedostępnością serwerów gry. Kiedy gra Bethesdy oficjalnie zadebiutuje i serwery będą „online” to prawdopodobnie wszystko wróci do normy i każdy będzie mógł normalnie usunąć Fallout 76. O ile oczywiście do tego czasu nie zrobiono tego manualnie :).


Moim zdaniem

Hahahahahahaha

Zobacz także

20 komentarzy