Fallout 76 zapowiada, co dostaniemy w aktualizacji Panowanie Stali

A1 fallout 76 wastelanders

Paczka nowości o nazwie „Gotowe do działania” już wylądowała na serwerach Fallout 76. Teraz Bethesda zapowiada, co dalej! Gracze mogą powoli szykować się na „Panowanie Stali”, ale zanim ta aktualizacja trafi do gry (chwilę poczekamy) to najpierw dane nam będzie przetestować ją na serwerach testowych. Te uruchomione zostaną w maju. Czego możemy się spodziewać?

Fabuła będzie kontynuowana. Pora na dalsze przygody z paladynką Rahmani, rycerzem Shinem i skrybą Valdez w serii zadań „Panowanie Stali”, której akcja toczy się natychmiast po wydarzeniach ze „Stalowego Świtu”.  Pojawi się również legendarne rzemiosło i legendarne pancerze wspomagane.

W ramach tej aktualizacji w Fallout 76 będziemy mogli używać swoich pracowni i nowych komponentów wytwarzania, zwanych legendarnymi rdzeniami, aby dodawać legendarne ulepszenia do swoich przedmiotów. W ten sposób możliwe będzie przekształcenie zwykłego przedmiotu w 1-, 2- lub 3-gwiazdkowy przedmiot legendarny, zwiększenie liczby gwiazdek sprzętu legendarnego, ponowne wylosowanie atrybutów legendarnych przedmiotów, a nawet zmniejszenie liczby gwiazdek.

Jeśli zaś chodzi o legendarne pancerze wspomagane to oprócz uzbrojenia i zwykłych pancerzy, system legendarnych ulepszeń da Wam także możliwość modyfikowania indywidualnych elementów pancerza wspomaganego poprzez atrybuty legendarne. Bethesda zapowiada również aktualizację tych ostatnich.

Aktualizacja Panowanie Stali rozpocznie też całkiem nowy sezon, wprowadzi nową planszę S.C.O.R.E. i doda kilka nowych nagród do wydarzenia sezonowego mięsnego tygodnia. Wygląda to tak, jakby warto było czekać na te nowości!

Zobacz także

3 komentarzy