Fallout 76 zapowiada dalsze usprawnienia trybu battle royale

F76 nw hero 1920x870

Bethesda poinformowała, że jest zadowolona z Nuclear Winter, gracze też są z tego trybu zadowoleni i ogólnie wszyscy są szczęśliwi. Dlatego battle royale w Fallout 76 zostanie z nami na dłużej, będzie rozwijany oraz usprawniany. Co by PR-owej gadki nie było za mało, łapcie cytat:

„Gdy odkryliśmy, że po każdej sesji rozgrywek testowych musimy wyłączać serwer, aby zmusić zespół do powrotu do pracy, zrozumieliśmy, że zmierzamy w dobrym kierunku. Nowy tryb dał nam mnóstwo świetnej zabawy, a zapoznanie w trakcie bezpłatnego tygodnia miało sprawdzić, czy wam również przypadnie do gustu.

Podeszliście do nowego trybu ze zrozumiałym sceptycyzmem, ale daliście mu szansę. Przez cały czas śledziliśmy wasze opinie na temat Nuclear Winter, a dominujący w nich entuzjazm sprawił, że postanowiliśmy pozostawić wam dostęp do nowego trybu, jednocześnie prowadząc nad nim dalsze prace.”

Jak zatem sami widzicie, jest dobrze! Nawet bardzo, skoro Bethesda zapowiada kolejne łatki oraz usprawnienia do Nuclear Winter. Na horyzoncie mamy np. zmiany balansu. Możemy spodziewać się modyfikacji wielu rodzajów broni oraz kart profitów, aby każdy, bawiący się w battle royale w Fallout 76 odczuwał satysfakcję.

Część graczy zgłasza podobno, że ich zdaniem otrzymują zbyt wiele duplikatów kart profitów, przyznawanych jako nagrody za zdobycie kolejnych poziomów autoryzacji. Deweloperzy obiecują przyglądnąć się sytuacji i szukają sposobu, by w przyszłości mechanizm ten sprawiał więcej satysfakcji. Jak miło z ich strony!

W przyszłości możecie spodziewać się kolejnych poprawek do Nuclear Winter, towarzyszących aktualizacjom głównej gry. Będą one zawierały nowe funkcje, usprawnienia oraz zmiany balansu rozgrywki opracowane na podstawie Waszych opinii. Krypta 51 ma stać się lepszym miejscem dla wszystkich!

<to mogę już przestać sztucznie się uśmiechać?>

Zobacz także

6 komentarzy