Fallout 76 zapowiada Skrybę Avalonu, czyli nowy sezon z nagrodami

76 largehero season3 keyart 1920x870

Już 15 grudnia rozpocznie się trzeci sezon zawierający planszę „Skryba Avalonu” w Fallout 76. W tym sezonie wejdziecie do świata Niesamowicie Niesłychanych Opowieści i pomożecie dzielnej historyczce podróżującej w czasie, K.D. Inkwell, zbadać tajemnice eksplozji zaawansowanych technologii w średniowiecznej cywilizacji Avalonu.

Bethesda zapewnia, że dodali szereg nowych nagród, które możecie zdobyć podczas odkrywania przeszłości z Inkwell. Tak jak w poprzednich sezonach będziecie mogli odebrać je dla swoich postaci za każdym razem, gdy osiągniecie jedną ze stu rang dostępnych w sezonie.

Wśród nagród są przedmioty kosmetyczne, przedmioty C.A.M.P., waluta w grze, pakiety kart profitów, przedmioty jednorazowe i nie tylko. Pojawiło się też kilka nowych typów nagród za awans, na przykład pomniejszych sojuszników, którzy będą dostępni po raz pierwszy w historii! Dodano również szereg nagród dodatkowych dla członków Fallout 1st, które będą mogli odebrać obok tych standardowych za zdobycie rang.

Podczas swojej wyprawy w tym sezonie będziecie mogli odebrać dwoje „pomniejszych sojuszników”. Zamiast wysyłania Was do zaliczenia codziennych zadań, oferować oni będą niepowtarzalne korzyści, takie jak leczenie czy karmienie.

  • Yasmin Chowdhury – Yasmin to gotująca handlarka, która zlikwiduje wasz głód i pragnienie raz na 24 godziny. Ma też niepospolite, a czasem nawet rzadkie przepisy kucharskie na sprzedaż.
  • Solomon Hardy – Solomon zajmuje się głównie zaopatrzeniem medycznym. W zamian za kapsle wyleczy też wasze PW, napromieniowanie i choroby.

Poza tym pojawią się ozdoby na plecak, ale i zabytkowy worek treningowy. Poćwiczcie ciosy na nim w waszym C.A.M.P., co czasowo zwiększy Waszą zwinność. Z kolei żując doskonale zachowaną gumę balonową całkowicie zlikwidujecie głód i pragnienie. Przez godzinę nie będziecie też musieli jeść ani pić.

Cóż poza tym? Rok 2020 ma się ku końcowi, a więc Bethesda zerkna w przyszłość i przygląda się zmianom, które pojawią się wraz z pierwszą aktualizacją w roku 2021. Skoncentruje się ona na licznych ulepszeniach istniejących funkcji, o które prosiła społeczność:

  • Zwiększenie pojemności skrytki – W planach jest zwiększenie limitu skrytki o 50%, do maksymalnej wielkości 1200 funtów. A więc czy gromadzicie uzbrojenie i pancerze, składujecie mnóstwo śmieci czy lubicie mieć pod ręką masę świetnie zakonserwowanych ciast, będziecie mieli na to dużo więcej miejsca.
  • Waga stosu – A skoro już mowa o wadze, duże stosy przedmiotów takich jak żywność, prochy czy amunicja, mogą być dosyć ciężkie! W przyszłości, gdy w swoim ekwipunku wybierzecie przedmiot do układania w stosach, w dziale szczegółów przedmiotu pojawi się całkowita waga stosu, dzięki czemu łatwiej wam będzie sprawdzić, co zajmuje waszą przestrzeń magazynową.
  • Aktualizacje Pip-Boya – Znalezienie idealnego przedmiotu we właściwym momencie wkrótce będzie łatwiejsze, ponieważ dodane zostaną trzy zakładki do menu Pip-Boya: „Nowe”, „Pancerze” i „Żywność/napoje”.
  • Wskaźniki automatów sprzedażowych na mapie – Wskaźnik, który pojawia się na mapie podczas podglądania automatów sprzedażowych innego gracza, pokazywać będzie teraz liczbę jedno-, dwu- i trzygwiazdkowego legendarnego uzbrojenia i pancerzy, które te automaty sprzedają. Dodatkowo, nie będą już wyświetlane żadne puste kategorie.

Niby zwykłe Quality of Life, a jakże potrzebne! Ach no i jeszcze jedno. Począwszy od czwartku nasłuchujcie dźwięków dzwoniących dzwonków i wypatrujcie na horyzoncie spalonych ubranych w odświętne stroje. Każdy świąteczny spalony, którego załatwicie, pozostawi po sobie prezent świąteczny, który możecie odpakować i zyskać smakołyki do swojej skarpety oraz szansę na rzadkie plany.

W tym roku dodano kilka nowych nagród, które na pewno zachęcą was do polowania. Możecie też wydać kapsle i kupić papier prezentowy od handlarzy w całych Appalachach, a następnie użyć go do wytworzenia prezentów świątecznych i zgarnięcia jeszcze większej liczby łupów. Wydarzenie rozpocznie się 17 grudnia i potrwa do 4 stycznia. Bawcie się dobrze!

Zobacz także

0 komentarzy