Fallout 76 zapowiada swoje plany na rok 2021. Nowości ponoć nie braknie

Fallout76 2021 roadmap full pl

Jedno trzeba przyznać – Bethesda z uporem maniaka dłubie przy Fallout 76. Minęło już tyle czasu, a deweloperzy cały czas poprawiają i skutecznie rozbudowują grę. Czyżby ostatecznie skończyła ona jak No Man’s Sky? Kto wie, Fallout 76 wciąż ma swoich zagorzałych przeciwników, ale podobno coraz więcej osób sięga po ten tytuł i twierdzi, że nie jest taki zły. Rok 2021 sprawić ma również, że będzie jeszcze lepszy.

Wiosna zawita w Appalachach z tym, co już wiemy, czyli wyposażeniem S.P.E.C.J.A.Ł, miejscem na C.A.M.P., manekinami, zupełnie nowym rozszerzeniem codziennych operacji i mnóstwem nowych funkcji do odkrycia. Wraca również Pancerny As, tym razem w zażartej walce z Komisarzem Chaosem i Jukonem Pięć! Sezon 4 to zupełnie nowe nagrody na planszy S.C.O.R.E. – od przedmiotów kosmetycznych po jednorazowe i wszystko pomiędzy.

Co z latem? Lato wprowadzi Panowanie Stali, które to z kolei zakończy historię Bractwa, wprowadzając nowe zadania, miejsca, BN-ów i świetne nowe nagrody. Po której staniecie stronie? Wasze wybory odmienią podobno pustkowie w Fallout 76.Tego lata wytworzycie konkretne legendarne przedmioty, korzystając z legendarnych modułów. Dostosujcie swoją konfigurację do własnego stylu gry – długo gracze musi o to rozwiązanie prosić.

Jesienią zacznie wiać wiatr zmian i ewoluują prywatne światy! Niestety, Bethesda nie podzieliła się szczegółami na ten temat, więc kto wie, co takiego szykuje ekipa. Pojawi się też kolejne rozszerzenie codziennych operacji, a wraz z nim jeszcze więcej sposobów na grę.

Zimą skorzystacie z zupełnie nowego czterogwiazdkowego legendarnego uzbrojenia i pancerzy! A po ciężkim dniu na pustkowiu wróćcie do domu, do własnego chowańca w C.A.M.P. Pojawi się również nowego wyzwanie publiczne „Najeźdźcy z zaświatów”, które objąć ma cały serwer i zaoferować intratne nagrody. Pojawi się również nowe wydarzenie sezonowe, Rytuał.

I to z grubsza byłoby tyle. Wiadomo, czym bliżej premier kolejnych aktualizacji, tym więcej szczegółów. Pozostaje zatem po prostu czekać. Ktoś z Was w ogóle gra w Fallout 76?

Zobacz także

7 komentarzy