Fallout 76 zaprasza chętnych do przedpremierowego testowania Wastelanders

76 largehero wstleader 1920x870

Bethesda informuje, że największa i najważniejsza aktualizacja do Fallout 76 jest tuż za rogiem. Zanim jednak zadebiutuje, deweloperzy chcą wszystko przetestować. Głównie w celu uniknięcia potencjalnych komplikacji. Dlatego zapraszają „grupkę” graczy do testowania nowości w ramach prywatnego serwera.

17 stycznia spośród chętnych, którzy prześlą Bethesdzie swoje zgłoszenie, wybranych zostanie kilkaset osób na prywatny serwer testowy. Gracze ci uzyskają swobodny dostęp do Wastelanders, aby mogli podzielić się swoimi uwagami na temat nowej zawartości i zgłosić błędy, dzięki czemu zostaną one wyeliminowane. Prywatny serwer testowy będzie dostępny nieprzerwanie aż do chwili jego wyłączenia.

Zainteresowanych testowaniem zapraszam tutaj. Przyjmowanie zgłoszeń zakończy się o północy z 14 na 15 stycznia CET, więc zapiszcie się odpowiednio wcześniej. Pamiętajcie też, że jeśli zostaniecie wybrani, dostęp do prywatnego serwera testowego będzie możliwy wyłącznie na PC, a przed przystąpieniem do gry poprosimy was o podpisanie zobowiązania do zachowania poufności (NDA). Upublicznianie transmisji, nagrań i informacji związanych z testami jest niedozwolone.

Testy na prywatnym serwerze będą odbywały się na wciąż rozwijanej wersji Wastelanders, więc w trakcie rozgrywki mogą wystąpić różne problemy. Prywatny serwer testowy jest zarezerwowany dla Wastelanders i będzie działał niezależnie od publicznego serwera testowego, nad którym wciąż trwają prace.

Zobacz także

7 komentarzy