"Fallout umarł", "wygląda jak crap". Fallout-76 hejtowany ze wszystkich stron

Dodany przez guru ponad 5 lat temu
31 12160
"Fallout umarł", "wygląda jak crap". Fallout-76 hejtowany ze wszystkich stron

Chyba na to czekaliście. W sieci zaroiło się właśnie od długich (legalnych!!!) gameplay’ów z Fallout-76, których długość przekracza nawet pięćdziesiąt minut. 

Nie ma więc mowy, że coś zostało wycięte lub pominięte. Przed wami pełny obraz nowej gry Bethesdy, która w wielu kręgach jest nazywana… grą MMO. Głównie za sprawą swojego sieciowego stylu oraz elementów znanych tylko i wyłącznie z naszego gatunku. 

Proszę bardzo:

Inna sprawa, że zaprezentowane materiały zbierają bardzo mieszane, a nawet negatywne) oceny (spójrzcie na podział łapek w górę i łapek w dół). Fanom Fallout’a nie podoba się wiele rzeczy: od grafiki, która wygląda bardzo przeciętnie (tutaj akurat mają rację), po animację, walkę oraz styl rozgrywki, który wydaje się po prostu nudny. 

Niektórzy nazywają Fallout-76 - chyba trochę na wyrost - „śmieciem”, a inni otwarcie przyznają, że nie mają zamiaru wydawać pieniędzy na coś takiego. Według nich nowy Fallout to tak naprawdę Fallout 4 DLC, a nie pełnoprawna produkcja, za która trzeba będzie wydać 200 zł. 


31 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube