Fallout Worlds to własne, modyfikowane serwery w Fallout 76

Dodany przez PefriX około rok temu
1 1500
Fallout Worlds to własne, modyfikowane serwery w Fallout 76

W przypadku Fallouta 76 długoterminowym celem Bethesdy zawsze było przekazanie graczom własnych serwerów, aby mogli je spersonalizować – dla siebie i swoich znajomych. Po wielu iteracjach deweloperzy ujawniają ekscytujący nowy system, który jest dopiero początkiem, jeśli chodzi o tworzenie zupełnie nowych wrażeń zaprojektowanych przez Was – Fallout Worlds.

Dzięki Fallout Worlds, jeśli chodzi o to, co dzieje się pod appalaskim niebem, ogranicza was jedynie wasza własna wyobraźnia. Wykorzystując dużą liczbę personalizowanych ustawień, gracze mogą tworzyć C.A.M.P. w poprzednio ograniczonych obszarach albo usuwać wymagania odnośnie elektryczności, aby stworzyć prawdziwy raj dla budowniczego. Uwielbiacie mechaniki survivalowe Fallouta 76? Możecie okiełznać dzikie Appalachy na własnych zasadach, zmieniając zasady PvP i poziom trudności. A to tylko dwa przykłady tego, co jest możliwe dzięki Fallout Worlds.

Połączcie nieograniczone PA w walce z nieskończoną ilością amunicji, aby stać się potężnym wojownikiem pustkowi, konfigurujcie miejsca pojawienia się stworów, aby zapolować na grubego zwierza, kontrolujcie efekty pogodowe, takie jak mgła, promieniowanie jądrowe, a nawet burze kwantowe, włączcie absurdalny zasięg skoków (tylko pamiętajcie wyłączyć obrażenia od upadków), włączcie fizykę ragdoll, zmieńcie limit wysokości osad... To wszystko i znacznie więcej czeka na wasze eksperymenty, a eksperymentować będziecie mogli do woli.

Kiedy zaczniecie grę po wrześniowej aktualizacji, będziecie mogli skorzystać z zupełnie dwóch trybów, w ramach Fallout Worlds: światów publicznych i światów własnych. Światy publiczne to rotująca się seria wrażeń w Fallout Worlds, dostępna dla wszystkich graczy. Stworzone przez zespół Bethesda Game Studios, z wkładem społeczności Fallouta 76, światy publiczne korzystają z różnych połączeń ustawień Fallout Worlds, zapewniając niepowtarzalne wrażenia z gry.

Światy własne w pełni rozwijają personalizację obecnych prywatnych serwerów w Falloucie 76 i dają posiadaczom abonamentu Fallout 1st pełen dostęp do funkcji i ustawień Fallout Worlds. Dzięki nim będziecie mogli stworzyć własne, personalizowane Appalachy. Tak, aby skorzystać z tej opcji potrzebna będzie opłacona subskrypcja. Oczywiście przez założyciela serwera. Nie trzeba posiadać abonamentu, aby grać na prywatnych serwerach, o ile otrzymacie na nie zaproszenie.

Fallout Worlds pojawi się w Fallouta 76 we wrześniu. Usługa ta aktualnie sprawdzania jest na serwerach testowych.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube