Fani stworzyli narzędzie do planowania fortów do niewydanego jeszcze Torchlight Frontiers

Dodany przez PefriX około 5 lat temu
5 2712
Fani stworzyli narzędzie do planowania fortów do niewydanego jeszcze Torchlight Frontiers

Ach, Torchlight Frontiers. Będę tutaj zupełnie nieobiektywny, bowiem autentycznie jestem zachwycony tytułem i czekam na niego, licząc na to, że deweloperzy niczego po drodze nie popsują. Ewentualnie nie uraczą nas bogatymi mikrotransakcjami czy P2W. Wygląda na to, że nie tylko ja wyczekuje tego tytułu - fani przeszli bowiem samych siebie.

Torchlight Frontiers dostępne jest w ramach wczesnych testów alfa, a w Sieci pojawił się już online’owy planer rozbudowy i ulepszania fortu. Nie będziecie musieli zatem głowić się co gdzie postawić, bowiem otrzymacie możliwość wcześniejszego zaprojektowania swojej bazy. Przypominam, że forty będą pełnić istotną funkcję w Torchlight Frontiers.

Deweloperzy podkreślili, że fort będzie naszą bazą wypadową w której spędzimy trochę czasu. To tam zajmiemy się tworzeniem specjalnego ekwipunku, czy ulepszaniem sprzętu. Co ciekawe, praktycznie każdy element będzie tam podatny na nasz wpływ – pozwoli to zmodyfikować jej wygląd pod własne preferencje.

Jeśli zatem lubicie projektować to skorzystajcie z sieciowego narzędzia do planowania fortów w  Torchlight Frontiers. Warto tutaj dodać, że deweloperzy zaakceptowali dzieło fanów i sami je promują. Całość dostępna jest tutaj.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube