Fenrir zawita niedługo do Rainbow Six: Siege

Dodany przez PefriX około rok temu
0 1183
Fenrir zawita niedługo do Rainbow Six: Siege

Fenrir to najnowszy obrońca w Rainbow Six: Siege, dysponujący cenną wiedzą, którą wykorzysta w Operacji DREAD FACTOR. Pochodzi z Uppsali w Szwecji i dołącza do drużyny REDHAMMER. Zawsze w pierwszej linii, nauczy was cennych rzeczy, jeśli chodzi o walkę i ucieczkę.

Fenrir ma w swoim arsenale MINĘ F-NATT, która uwalnia gaz wywołujący strach, przez co jego wrogowie czują się jak sarny na środku jezdni w ostrym świetle reflektorów. Dzięki temu agent dobrze sprawdza się w blokowaniu dostępu. Poza tym dysponuje ZDROWIEM 2 i PRĘDKOŚCIĄ 2, zaś do dyspozycji jako broń podstawową ma MP7 oraz SASG-12, a dodatkowo wśród gadżetów ma DRUT KOLCZASTY i KULOODPORNE KAMERY.

MINA F-NATT to urządzenie, które jednym rzutem można umieścić na ścianie. Może tam w ukryciu czekać na wroga i siać przerażenie. Do swej dyspozycji Fenrir ma ich pięć, a naraz może aktywować trzy w dowolnym miejscu na mapie. Wybuch miny sprawia, że osoba znajdująca się w jej polu rażenia ma ograniczone pole widzenia. Do bezpiecznego znajdywania tych min operatorzy atakujący mogą posłużyć się KAMERĄ ARGUS ZERA lub DRONEM KLUDGE BRAVY.

Operacja DREAD FACTOR trafi do Rainbow Six: Siege na wszystkie platformy 30 maja.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube