Filmowy Avatar dostanie MMORPG-a, ale nie spodoba Wam się ten projekt

Untitled 1 1642100697196

Dlaczego? Powód prosty – Avatar MMORPG będzie dostępny tylko na urządzeniach mobilnych.

W zasadzie zastanawia mnie, czy ktokolwiek z młodszych czytelników portalu lub w ogóle, młodszego pokolenia, kojarzy Avatara. Nie chodzi tutaj o francuską animację, ale o film Jamesa Camerona. Minęło tyle lat od jego premiery, że to właściwie już klasyka. Miała powstać cała seria, zapowiedziano chyba z pięć części, ale na ten moment nie otrzymaliśmy nawet kontynuacji.

Za to otrzymaliśmy gry. Znaczy grę, bo jedna już wyszła dawno temu, a nowa czai się na horyzoncie. Tym razem będzie to MMORPG w świecie Avatara, które dorzuci do gatunku elementy FPS. Sam nazwałbym projekt MMO, ale to deweloperzy z Archosaur Games mówią o swoim Avatar: Reckoning w kategoriach MMORPG, więc co ja się będę z nimi kłócił. I najważniejsza informacja o ich projekcie – mamy do czynienia z grą mobilną, dedykowaną na Androida oraz iOS.

Avatar: Reckoning otrzymało wsparcie Disneya oraz Tencent. Produkcja zabierze nas na planetę Pandora, gdzie powalczymy z siłami RDA w jednym z trzech trybów: single-player z kampanią fabularną, kooperacja lub PvP. Elementów MMO za wiele nie pokazano, ale wspomniano o matchmakingu oraz multiplayerze.

W trakcie gry wcielimy się w Avatara, rozwijając go, zdobywając dla niego nowe bronie oraz biorąc udział w dynamicznych walkach. Avatar: Reckoning wykorzystywać ma moc Unreal Engine 4 na urządzeniach mobilnych. Premiera? Jeszcze w tym roku.

Zainteresowanych testami zapraszam na stronę projektu.

Zobacz także

7 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz