For Honor ma milion aktywnych wojowników w ciągu miesiąca!

3111040 fh screen warden vs orochi gc 160817 920am 1471354583

Niespodzianka! Ubisoft podaje, że For Honor odwiedza w ciągu miesiąca milion aktywnych wojowników. Jest to doprawdy niesamowicie dobry wynik, zwłaszcza biorąc pod uwagę problemy związane z tą produkcją, jak np. kwestie serwerowe. Nadchodzące serwery dedykowane (19 luty) mogą jednak sprawdzić, że ta liczba się zwiększy!

Produkcja działa w modelu buy-to-play i może poszczycić się ponad 7 milionami zarejestrowanych graczy. Do tego For Honor podobno jest piątą, najchętniej oglądaną grą na Twitch.tv w 2017 roku.

Oczywiście, jeśli skorzystamy z SteamCharts to nie zobaczymy takiej aktywności. For Honor korzysta bowiem z oddzielnego launchera i Steam nie jest wymagany, a do tego gra działa również na konsolach. Ubisoft zwraca uwagę, że sceptycyzm związany z korzystaniem z tych statystyk wpłynął na opinie o grze. Niemniej nie na tyle, by produkcji nie udało się wybronić.

Chodzą również plotki, jakoby For Honor niedługo miało otrzymać pełnoprawny turniej esportowy. Czy walka pomiędzy rycerzami, samurajami oraz wikingami kogoś jeszcze interesuje?

Zobacz także

14 komentarzy