For Honor z ogromnym dodatkiem – czwarta frakcja w grze!

Fh marching fire heroes shaolin general

For Honor: Marching Fire dostępne jest już na serwerach gry. Aktualizację można już pobrać za darmo, ale przyszykujcie się na pobieranie ogromnego pakietu danych.

Ubisoft podkreśla, że jest to największa i najbardziej ambitna jak dotąd aktualizacja For Honor. Wbrew pozorom nie są to słowa rzucane na wiatr. Gra wzbogaciła się o nową frakcję, składającą się z czterech bohaterów, nowy tryb 4v4, oraz znaczne ulepszenia wyglądu.

Co lepsze, dochodzi do tego również nieujawniony jeszcze, nieograniczony tryb PvE dostępny dla jednego lub dwóch graczy w kooperacji. Reprezentacja Chin, czyli frakcja Wu Lin jest już dostępna w For Honor. Wprowadza czterech bohaterów: Tiandi, Shaolina, Jiang Juna i Nuxię.

Nowy tryb PvP nazywa się Szturm. Należy przeżyć oblężenie i obronę ufortyfikowanego zamku, na obszarze którego znajdziecie balisty, ogniste kotły oraz łuczników. Najeźdźcy muszą dostać się na obszar zamku, korzystając z tarana, podczas gdy obrońcy będą się starać za wszelką cenę ich zatrzymać, aby ochronić swego władcę.


Moim zdaniem

Ubisoft chyba po prostu tak ma, że ich gry sieciowe początkowo są tragiczne i zwyczajnie potrzebują czasu. Sporo krwi przelano w For Honor, zanim ten tytuł okazał się warty uwagi. O ile w moje gusta nie do końca trafia, tak zdecydowanie mogę polecić go fanom bijatyk. No i chińska frakcja robi wrażenie!

Zobacz także

6 komentarzy