Forsaken World: Ruszyła wysyłka zaproszeń na CBT2!

Dodany przez guru około 12 lat temu
7 3231

Sprawdziłeś dzisiaj emaila? Jeśli nie to czym prędzej udaj się na swoją skrzynkę i zobacz czy Perfect World Entertainment nie zaprosiło cię do następnej fazy testów Forsaken World. Od wczoraj ruszyła kolejna „wysyłka” invitów na zbliżające się wielkimi krokami Closed Beta Testy 2. Początek 24 listopada.

Druga faza będzie obfitowała w wiele zmian. Po pierwsze zwiększony zostanie maksymalny poziom doświadczenia (do 40), odblokowane zostaną nowe questy, dungeony i profesje. Jeśli wierzyć zapowiedziom ze strony PWE to zaproszonych ma być kilkakrotnie więcej osób niż dotychczas.

„Szczęśliwcy” z pierwszej części testów nie muszą się martwić, bo wszystkie postacie i bazy danych zostaną automatycznie przeniesione do kolejnego etapu.

CBT2 ma potrwać od 2-4 tygodni i ma być ostatnim przetarciem przed ewentualną premierą. Po cichu liczę, że stanie się to jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Wczoraj ktoś narzekał na „powolną” walkę Magiem, to tym razem łapcie krótki gameplay z serii „Jak się expi Assassinem?”.

PS Prawda macie rację, ale przy okazji invitów do CBT1 od wczoraj ruszyły także wysyłki na drugą fazę, a całość potrwa do 24 listopada. Nie zmienia to jednak faktu, że konta z CB1 uprawniają do zabawy w kolejnej części. 

PS2 Źródło - zaufane forum, dwóch kumpli i parę postów.

Assassin Gameplay


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube