Fortnite Battle Royale świętuje dzisiaj 3 urodziny

Ezgif.com webp to jpg

Minęły już 3 lata od kiedy Fortnite Battle Royale dostępne jest na PC oraz konsolach. Dla mnie to pewne zaskoczenie, bowiem dałbym sobie głowę uciąć, że ledwo świętowaliśmy drugie urodziny gry. Jak widać, głowy bym już nie miał…

Cóż z tego tytułu przygotowało Epic Games? Pakiet urodzinowych wyzwań z nagrodami. Na polu bitwy znajdziecie torty urodzinowe, przy których trzeba zatańczyć lub jeść wspomniane łakocie, aby zregenerować zdrowie oraz tarczę. Poza tym standardowo trzeba rozgrywać mecze, przeżyć określoną liczbę przeciwników, czy po prostu ukończyć określoną liczbę wyzwań. W nagrodę otrzymacie garść przedmiotów kosmetycznych.

W grze pojawił się już jakiś czas temu Wolverine, którego pokonanie da Wam dostęp do jego specjalnych mocy. Znajduje się w nowej lokacji, więc miejcie oczy szeroko otwarte i wypatrujcie rosomaka. Blade z kolei zadebiutował w sklepiku Fortnite, gdzie możecie nabyć go jako skórkę do postaci. Łowcę Wampirów nabędziecie razem z jego mieczem-kilofem oraz plecakiem, który w sumie też jest mieczem. Jest również lotnia, oczywiście.

Na koniec wspomnę o nowym trybie okresowym Przejmowanie Marvela. Galactus kontynuuje swój złowrogi marsz, Wy zaś używajcie swoich mocy, by pokonać innych graczy w drużynowej bitwie o kontrolę nad Wyspą. W Przejmowaniu Marvela musicie pozostawać w zasięgu poruszającej się burzowej tarczy, przejmując jako drużyna mijane posterunki. Burza jest bardziej niebezpieczna niż zwykle, dlatego trzymajcie się blisko i walczcie razem.

Zdobywajcie punkty zarówno za przechwytywanie posterunków, jak i utrzymywanie kontroli nad nimi. Walkę o Wyspę zaczniecie z losową supermocą. W trakcie gry na niebie pojawią się komety, zrzucające moce wszystkich rodzajów. 

Nie można również zapomnieć, że dzisiaj w Fortnite daje czadu zespół BTS – więcej o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Zobacz także

6 komentarzy