Fortnite Battle Royale z poczwórną wyrzutnią rakiet

Fortnite patch notes v6 02 overview text v6 02 discodomination gif cea0a33674ec3d704896096bcb5d80393529146d

Kolejny tydzień i kolejna aktualizacja Fortnite.

Epic Games wciąż utrzymuje tempo. Tym razem tryb Battle Royale wzbogaca się o Poczwórną wyrzutnię rakiet. Ta prosta nazwa w zasadzie wyjaśnia wszystko. Nowa zabawka wystrzeliwuje cztery pociski rakietowe po łuku. Wybuchowa amunicja leci jedna za drugą, więc mamy chwilę na ewentualną zmianę celu, który zostanie ostrzelany. Broń można znaleźć w skrzyniach, zrzutach zaopatrzenia i automatach do sprzedaży przedmiotów.

Poza tym do gry powróciła Kieszonkowa Forteca, chociaż zmniejszono szansę na jej znalezienie. Generalnie Epic Games bawi się balansem występowania poszczególnego ekwipunku. Ta aktualizacja w mniejszym lub większym stopniu zmienia szansę na zdobycie danej broni.

Pojawił się również nowy tryb okresowy – Taneczna Dominacja. Na wyspie Battle Royale pojawiły się parkiety. Zajmujcie je, likwidując przeciwników i tańcząc, by unieść kulę dyskotekową z podłogi. Mecz wygrywa drużyna, która zgromadzi najwięcej punktów za zajmowanie i obronę parkietów!

A w Ratowaniu Świata? Tak jak ostatnim razem, sklep tygodniowy wzbogacił się o dwie bronie. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

4 komentarzy