Fortnite dostało nowy karabin... i leczące jabłka

2018 05 16 134552

Najgorętsza gra ostatniego półrocza wzbogaciła się o kolejne „fajne” elementy. 

Dzisiejszy patch do Fortnite (oznaczony numerkiem 4.2) wprowadził Karabin Szturmowy strzelający krótkimi seriami (wygląd identyczny jak Famas z Counter Strike: Global Offensive) oraz… leczące jabłka, które będą się pojawiać tylko w okolicy drzew. 

Zjedzenie takiego owocu spowoduje regenerację naszych punktów życia („przywraca 5 PŻ (aż do 100)”). Niezły pomysł, szczególnie jeśli „spłukaliśmy się z apteczek, beczułek i bandaży, a akurat potrzebujemy leciutko podleczyć swoje HP. 

Epic Games zdecydowało się również zwiększyć dropa dla granatu impulsowego, zwiększyć obrażenia dla pistoletu z tłumikiem oraz – coś z drugiej strony barykady – zmniejszyć damage zadawany przez pułapki ze 125 do 75. 

Mnie osobiście cieszy inna nowość, czyli opcja automatycznego podnoszenia broni, jeśli nasz ekwipunek jest pusty. Będzie to szczególnie przydatne na samym początku gry, kiedy po wylądowaniu po prostu wejdziemy w giwerę. 

A jeśli ktoś narzekał na wydajność gry, to ucieszy go pewnie informacja o „zwiększonej częstotliwości otrzymywania aktualizacji serwera z 20 do 30 odświeżeń na sekundę oraz zmniejszonego ogólnego pingu u wszystkich graczy”.

Po resztę nowinek zapraszamy na główną stronę gry

Zobacz także

9 komentarzy