Fortnite po 6 latach dostaje gry rankingowe!

Dodany przez PefriX około rok temu
5 3972
Fortnite po 6 latach dostaje gry rankingowe!

Fortnite pokazało gatunek battle royale od innej strony, dodając nie tylko budowanie, ale również rozmaite crossovery czy mechaniki, a także wędrując na Igrzyska Olimpijskie. Tytuł ten dostępny jest od sześciu lat, zgromadził dookoła siebie setki tysięcy graczy, a mimo to nie miał gier rankingowych. Aż do teraz!

Od aktualizacji Fortnite 24.40 w Battle Royale (solo, pary, oddziały) i Zero Budowania (pary) pojawi się opcja gry rankingowej. Będą dostępne rangi od Brązu, przez Srebro, Złoto, Platynę, Diament, Elitę i Czempion, aż po Unreal. Rangi od Brązu do Diamentu będą podzielone na trzy, natomiast Elita, Czempion i Unreal będą rangami pojedynczymi.

Pnijcie się po rangach brązowych, by sięgnąć po Srebro, następnie zdobądźcie rangi srebrne, by zdobyć Złoto. Pokonajcie w ten sam sposób rangi złotą, platynową i diamentową, by stać się Elitą! Po osiągnięciu rangi Elita sprawdźcie się w walce przeciw innymi graczami o wysokich umiejętnościach, by zdobyć rangę Czempion i ostatecznie Unreal. Debiut gry rankingowej w aktualizacji 24.40 zapoczątkuje jej Sezon Zero. Sezon Zero potrwa do końca Sezonu 3 Rozdziału 4 Fortnite: Battle Royale.

Po osiągnięciu rangi Unreal nie stracicie jej do końca tego sezonu gry rankingowej. W związku z tym nie wrócicie do poprzednich rang przez resztę sezonu niezależnie od wyników Waszych przyszłych rozgrywek. Po zdobyciu rangi Unreal otrzymacie numer oznaczający Waszą pozycję wśród graczy z tą samą rangą na całym świecie. 

Drużyny są traktowane jako jedność – wszyscy członkowie zdobywają i tracą postępy odpowiednio do likwidacji zdobytych przez drużynę i jej miejsca na końcu meczu. Ranga Waszej drużyny zostanie określona na podstawie jej członka z najwyższą rangą. Przykładowo, jeśli drużyna składa się z graczy z rangami Złoto I i Srebro I, dobieranie graczy będzie odbywać się jak dla drużyny z rangą Złoto I i będziecie grać z graczami z podobną rangą.

Gra rankingowa jest przeznaczona zarówno dla nowych graczy Fortnite, jak i weteranów. Aby zadbać o odpowiednią rozgrzewkę początkujących, gracze z kontami Epic, które nigdy nie były używane, będą musieli ukończyć specjalne zadanie (przetrwanie 500 przeciwników), zanim będą mogli włączyć opcję gry rankingowej. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube