Fortnite wciska gaz do dechy! Kasacja, nitro, bus wojenny i Pustkowie czekają!

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
1 1067
Fortnite wciska gaz do dechy! Kasacja, nitro, bus wojenny i Pustkowie czekają!

W Sezonie 3 Rozdziału 5 Fortnite: Battle Royale – Kasacja wskakujcie za kółko i pokażcie moc Nitro tym zmotoryzowanym złoczyńcom! Niedawno przez Wyspę przeszła wściekła burza piaskowa, tworząc na południu biom, który nazwano Pustkowiem. Nową lokację zaklepali już „Wojownicy Pustkowia”. Członkowie bandy poruszają się równie szybko, jak ich wybajerowane samochody, czego dowodem są unikalne miejsca, które udało im się wybudować.

Na Wyspie możecie znaleźć Fontanny Nitro lub Beczki z Nitro – dostarczane przez Ryzykowną Rafinerię. Fontanna Nitro to przenośny pojemnik Nitro, który możecie rzucić, by nasycić wasz samochód (lub siebie) tą substancją. Beczki z Nitro to pojemniki, które zapewniają moc Nitro przy kontakcie.

Gdy będziecie gotowi na bardziej konfrontacyjne metody, załóżcie Nitropięści, by zadać potrójną kombinację ciosów, podbródkowy lub cios w powietrzu! Nitropięści mają cztery doładowania, każde uzupełnia się co osiem sekund. Do Fortnite powróciły także modyfikacje pojazdów. Możecie dodać pługi, opony terenowe lub kuloodporne, wieżyczkę z karabinem czy granatnikiem, a nawet kolczasty zderzak. Wszystko w klimatach najnowszego filmu Mad Max i serialu Fallout.

Po wyskoczeniu z busa bojowego, walczcie o przejęcie upragnionego busa wojennego. Dwa z nich patrolują Wyspę – porwijcie jeden i zróbcie zamieszanie! Każdy bus wojenny ma na dachu dwa działa oraz jest wyposażony w klakson emitujący impuls elektromagnetyczny. Poza tym po mapie krążą wspomniani Wojownicy Pustkowia z unikalnymi łupami-medalionami.

Pamiętajcie jednak, że mając medaliony, będziecie widoczni na mapie. Im więcej medalionów, tym dokładniej określona zostanie Wasza lokacja. Na koniec pozostał nowy, klimatyczny karnet bojowy Sezon 3 Rozdziału 5 Fortnite: Battle Royale, wypełniony przedmiotami kosmetycznymi. Część z nich to stroje Wojowników Pustkowia, ale znalazło się również coś dla fanów power-armorów z Fallouta.

Wszystkie szczegóły na temat nowości znajdziecie tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube