Fortnite wprowadza ograniczenia wiekowe dla skórek oraz wysp!

Dodany przez PefriX 8 miesięcy temu
4 1941
Fortnite wprowadza ograniczenia wiekowe dla skórek oraz wysp!

Dla każdej przygody („wyspy”) w Fortnite wyświetlana będzie klasyfikacja dotycząca wieku i treści. Pomoże to rodzicom i graczom podejmować decyzje na temat grania w tysiące gier i innych przygód w Fortnite. Dotyczy to również skinów w grze, które zostaną dopasowane do konkretnych kategorii wiekowych. Z czym to się wiąże?

Dla wszystkich przygód dostępne są tysiące elementów kosmetycznych Fortnite, jednak niewielka część nie spełnia wymagań klasyfikacji gier B.O. lub 10+ (albo regionalnych odpowiedników). W takich sytuacjach gracze zauważą w swoich szafkach i sklepie nową ikonę informującą o tym, których strojów i akcesoriów nie można wyposażać w wyspach poniżej określonego progu klasyfikacji.

Jeśli gracz wyposaży jeden z tych przedmiotów i dołączy do wyspy sklasyfikowanej poniżej wyznaczonego progu, wyposażony element zostanie zastąpiony innym, zgodnym z klasyfikacją wyspy. Na przykład strój gracza zostanie zastąpiony strojem domyślnym.

Na dzień dzisiejszy około 7% strojów w Fortnite można wyposażyć tylko na wyspach sklasyfikowanych jako Dla nastolatków (lub regionalny odpowiednik). Na przestrzeni najbliższego roku Epic Games dostosuje większość z tych strojów tak, aby były kompatybilne ze wszystkimi kategoriami klasyfikacji wiekowej – wyposażą je w mechanizm autodostrajania wyglądu do wymagań wyspy, na której zechcecie zagrać.

Napisać, że młodzież jest niepocieszona, to jak nic nie napisać. Ale bez obaw, póki co w normalnym trybie battle royale wszystko jest dostępne.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube