Fortnite wprowadza ogromne smokostwory i przywraca kultową lokację

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
7 2932
Fortnite wprowadza ogromne smokostwory i przywraca kultową lokację

No dobra, kultową to może za dużo powiedziane. Niemniej Twisted Towers (Wykrzywione Wieże) to znana miejscówka w Fortnite, będąca głównym miejscem lądowania graczy spragnionych szybkiej akcji. Z kolejnymi sezonami odeszła ona do niebytu, ale teraz Epic Games zdecydowało się ją przywrócić. I to praktycznie w niezmienionej formie!

Fortnite w ogóle ostatnio idzie w jakieś klasyczne klimaty. Przykładowo, granatnik wrócił z paroma zmianami w reaktywności! Pociski eksplodują teraz po pierwszym odbiciu i lecą bardziej bezpośrednio w kierunku przeciwników. Zapowiedziano również tymczasowy tryb, oferujący dostęp do starych broni. Czy niecałe 5 lat na rynku to wystarczający czas, aby można było mówić, że #KiedyśToWFortniteByłoTerazToNiema?

Poza tym w Fortnite pojawiły się ogromne, smokopodobne stwory Klombo, które ponoć są pokojowo nastawione. Pod warunkiem oczywiście, że ich nie atakujemy. Można również wspiąć się na ogon któregoś z nich, aby przez otwór oddechowy bestii zostać wyrzuconym w górę. Ewentualnie nakarmcie Klombo, bo wtedy z wdzięczności kichnie przedmiotami.

Kurde, zagrałbym w Fortnite, ale bez budowania…


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube