Fortune & Glory czekają na graczy Dauntless od 16 lipca

Fortune glory hp reward

Wiem, że na portalu część z Was (nie będę wskazywał palcem kto!) marudzi na Dauntless. Nie zmienia to jednak faktu, że to polowanie na behemothy znajduje swoich fanów, a deweloperzy nie poprzestają na rozwijaniu projektu. Teraz np. zapowiadają Fortune & Glory, które nadejdzie 16 lipca.

W ramach wspomnianej aktualizacji będziemy starali się zdobyć uznanie kapryśnej Fortuny. Pani Szczęście osobiście przedstawi nam nowy rodzaj wyzwania w Dauntless, czyli Trials. W ramach prób, stawimy czoła zmodyfikowanym behemothom w całkowicie nowym środowisku. Otoczenie będzie poddawało się „zmianom” przez ślimaki – pierwszą, agresywną faunę na nowych wyzwaniach. Miejcie zatem na uwadze, gdzie stawiacie stopy. I pamiętajcie, że w tym wszystkim liczy się tempo, bowiem podczas Trials czas będzie uciekał nieubłaganie.

Za nasze starania będziemy otrzymywali Marks. Wymienimy je u Lady Luck na różnego rodzaju asortyment. Steel Marks przydadzą się do nabywania modyfikacji do broni, a Glided Marks wydamy na przedmioty kosmetyczne. Mowa tutaj o kostiumach/skórkach, ale również alternatywnych wyglądach ataków specjalnych.

Triale podzielone zostaną również na poziomy trudności, aby co bardziej wymagający gracze nie narzekali na nudę. Najlepsi z najlepszych uwiecznieni zostaną przez tydzień w Ramsgate na specjalnej tablicy Wall of Champions.

Wraz z Fortune & Glory pojawi się również nowy sezon Hunt Pass, czyli specjalnej przepustki z łakociami. Tym razem skoncentruje się na High Skies, czyli podniebnych piratach oraz przedmiotach z nimi związanymi.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zobacz także

7 komentarzy