Fractured (nazywany nadzieją MMORPG) wyjdzie… w 2021 roku

Dodany przez guru około 6 lat temu
10 6926
Fractured (nazywany nadzieją MMORPG) wyjdzie… w 2021 roku

Niestety nie żartujemy. Producenci Fractured przedstawili dokładny harmonogram testów swojej gry na najbliższe lata. Jeśli wszystko pójdzie dobrze i obędzie się bez większych problemów, to pełną wersją gry – full release – zobaczymy w trzecim kwartale 2021 roku!!!

Przed nami trzy lata intensywnych testów, które rozpoczną się w już w październiku. Najpierw Pre-Alpha, potem pierwsza część pełnoprawnej Alphy, a w następnym roku kolejne fazy. Dopiero w 2020 roku Fractured wejdzie do bety, która potrwa aż do lipca-października 2021 roku. 

Ambitne plany, które są raczej typowe dla wysokobudżetowych MMORPG, które dysponują dziesiątkami milionów dolarów. Tymczasem Fractured to bardzo niszowa produkcja, która wciąż ma kłopoty uzbierać 100 tys. dolarów na Kickstarterze (po 20 dniach mają 85k). 

Mimo wszystko trzymamy kciuki. Fractured jest nazywany „nadzieją gatunku”. Będzie to prawdziwy MMOARPG w otwartym sandboxowym świecie, gdzie znajdziemy kilkanaście szkół magii. Nie będzie też żadnego grindu i żadnej casualizacji. Zabawa z Fractured ma być unikatowa. Hmm, wszyscy deweloperzy tak mówią, więc traktujcie te słowa z odpowiednim dystansem. 


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube