Fractured Online przybliża graczom rasę... furry?

Dodany przez Yamiji ponad rok temu
3 1933
Fractured Online przybliża graczom rasę... furry?

Startujące dość niedługo w Early Access, bo 15 września, MMO Fractured Online postanowiło przybliżyć graczom historię i kulturę "Wildfolk", jednej z dwóch egzotycznych ras w tej grze(drugą są demony).

Planowane są cztery różne typy tych zwierzoludzi - tygrysy Chadra, jelenie Erwydra, niedźwiedzie Nheedra i wilki Udoadra. Są opisywani jako szybcy i zwinni wojownicy, polegający na lekkich zbrojach, szybkich broniach i druidycznej magii.

Ich świat zwany Arboreus ma też być niebezpiecznym miejscem dla neutralnych i złych graczy, w tym także demonów. Sama ziemia ma obracać się przeciwko nim, a obniżone statystyki zrobią z nich łatwy cel dla samych Wildfolk. Natomiast gracze ludzi trzymających swój moralny kompas po stronie Dobra będą mile widziani, aczkolwiek też będą mieli obniżone statystyki.

Arboreus ma mieć 56 kilometrów kwadratowych i zróżnicowany teren. Większość mapy zajmują dżungla i wybrzeże, ale gracze znajdą też wulkany, bagna, stepy, a nawet tundrę. Asortyment fauny jest typowy dla tego typu środowisk i nie będzie tutaj niczego mocno zaskakującego.

Ciekawe natomiast jest dotarcie na sam Arboreus. Jedyna droga prowadzi przez Gwiezdne Wrota, które zasilają specjalne kryształy występujące tylko na samym Arboreus. Oznacza to, że gracze innych ras będą musieli handlować z Wildfolk, by odwiedzić ich świat. Tajemniczo jest też wspomniana alternatywna metoda dotarcia do Arboreus, ale konkrety są trzymane póki co w tajemnicy.

Dla przypomnienia, jeśli kogoś klimaty furry(lub możliwość wybijania graczy furry) zachęciły do gry, Fractured Online jest B2P i można kupić go bezpośrednio na stronie gry za 26 Euro.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube