FragPunk to kolejny hero shooter, ale z kartami zmieniającymi rozgrywkę

Dodany przez PefriX 8 dni temu
1 1326
FragPunk to kolejny hero shooter, ale z kartami zmieniającymi rozgrywkę

W tym roku mamy prawdziwy wysyp hero shooterów! Do tego wesołego grona dołączy FragPunk, za które odpowiada ekipa Bad Guitar, będąca częścią ThunderFire, które należy do NetEase… Sporo tego, a może teraz coś o samej grze?

FragPunk to hero shooter 5 na 5, który poza „zróżnicowanymi bohaterami i mapami” wprowadzi tzw. „shard cards”. Będą to specjalne wzmocnienia, mające wywrócić zasady rozgrywki do góry nogami. W puli znajdzie się 70 kart, a gracze wybiorą interesujące ich bonusy z losowo generowanego zestawu na początku każdej rundy. Co zrobią te całe shard cards?

Mogą sprawić, że przeciwnicy będą biegali z dużymi głowami. Dodadzą ogniste obrażenia do pocisków lub wzmocnią je błyskawicami. Zwiększą wysokość skakania. Zmienią role drużyn z atakujących na broniących i na odwrót. Wywrócą mapę do góry nogami. FragPunk zaoferuje faktycznie zróżnicowane możliwości wpływania na mecz poprzez karty.

Sama rozgrywka w FragPunk ma być szybka, a rundy trwać mają mniej niż 3 minuty. Sama gra zadebiutuje w 2025 roku na Steamie oraz Xbox Series X/S. Szczegóły na jej temat poznamy w późniejszym czasie.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube