Futurama w Fortnite, bo przecież nie ma już żadnych świętości

Dodany przez PefriX 11 miesięcy temu
0 1505
Futurama w Fortnite, bo przecież nie ma już żadnych świętości

Z Nowego Nowego Jorku nadlatują stroje Bender, Fry i Leela! Te trzy stroje są już dostępne w sklepie z przedmiotami, a dodatkowo gracze mogą znaleźć podczas walki Benderowy Miotacz Promieni. Tak, Futurama oficjalnie zagościła w Fortnite, ale czy to jakakolwiek niespodzianka? Wszystko może być crossoverem, jeśli tylko stać Was na licencję:

  • Strój Bender Bending Rodriguez zawiera alternatywny styl Bender ze Świata 1 oraz plecak Ben Rodriguez. Kilof Niewyginalny Dźwigar również jest dostępny w sklepie.
  • Strój zawiera alternatywny styl Fry ze Świata 1 oraz plecak Hipno-ropucha. Materiały możecie zaś teraz zbierać również dostępnym w sklepie kilofem Wielki Dziadek do Orzechów.
  • Strój Turanga Leela zawiera alternatywny styl Leela ze Świata 1 oraz plecak Gryzak. W sklepie pojawił się również kilof Złote Skrzypce.
  • Szukajcie w sklepie z przedmiotami Lotni Statek Planet Express i emotki Manewr Zoidberga.

Dostępny na Wyspie do aktualizacji 25.30 Benderowy Miotacz Promieni możecie znaleźć na ziemi lub kupić go bezpośrednio od Bendera, jeśli macie na tyle sztabek. Broń wypluwa z siebie niekończący się strumień plazmy – ale uważajcie, bo się przegrzewa i jeśli będziecie strzelać zbyt długo, będzie trzeba ją schłodzić.

Poza tym do Fortnite trafił nowe rozszerzenia rzeczywistości, o których możecie poczytać tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube