Game Master "groził" Polakowi. Twórcy Inferny przepraszają!

Iiiiiiiiiiiiiiiiiii

Użytkownik „Czernobyl” podzielił się z nami ciekawą historią, która spotkała go w „Metinie3” Infernie.


"Grałem w Inferna od samego jej startu aż do 7 stycznia, kiedy doświadczyłem dziwacznej sytuacji. Farmiąc sobie przedmioty Wojownikiem 57 lvl na lokacji „Lodowa Wyspa”, przyszedł do mnie gracz o nicku Aintsworth 60 lvl (czyli max) i zaczął zabijać moje moby oraz strzelać do mnie z łuku. Myślę sobie „okej, normalna sytuacja”, gracz był z innego królestwa, Gra jest PvP, więc się nie przejąłem. 

Po chwili jednak gracz zaczął do mnie pisać, że jeśli sobie nie pójdę, będzie za mną chodził i utrudniał życie 24 godziny na dobę. Odpisałem, że to, co pisze jest śmieszne, po czym on przyszedł pod postacią TGM (Game Mastera) i kontynuował rozmowę z tego konta (twierdził, że były na mnie jakieś skargi i zgłoszenia), po czym znowu wrócił do prywatnego konta. Widocznie chciał mnie przestraszyć i pokazać, z kim mam do czynienia. 

Jest to o tyle zaskakujące, że wcześniej miałem już z nim zatargi, kiedy to przyszedł tą samą prywatną postacią i zabijał moją postać, żeby inny gracz mógł expić. Okazało się potem, ze tym graczem był niemiecki Youtuber reklamujący Infernę. 

Kiedy poruszyłem sprawę na forum, dostałem przeprosiny od innego GM-a. Osobiście uważam, że ta osoba nie powinna być GMem w tej grze jako dowód dostarczam kilka screnów


No i co wy o tym myślicie? 

(kliknijcie, aby powiększyć)

Zobacz także

27 komentarzy

Wyszukiwarka

Najnowsze video

Forum dyskusyjne

Dodaj nas

Ankieta

Moja obecna postać w MMORPG jest...

Wyniki

Obrazek dnia

Eeeeee

Kalendarz