Gameforge szuka pracownika do nowej gry opartej o kryptowaluty i NFT

Dodany przez PefriX 8 miesięcy temu
3 1118
Gameforge szuka pracownika do nowej gry opartej o kryptowaluty i NFT

Gameforge+krypto=next-gen?

Gry sieciowe mierzą się od jakiegoś czasu z technologią blockchain, czy to w postaci kryptowalut czy NFT. Jest tego pełno wszędzie i nie zdziwię się, gdy w przyszłości będzie jeszcze więcej. Czy jest to przyszłość? Być może. Czy pożądana? Niekoniecznie. I najwidoczniej Gameforge chce mieć w tym swój udział.

Internal Studio to należący do Gameforge oddział deweloperów zajmujących się tworzeniem gier. Szukają aktualnie Game Designera, który dołączy do nich przy tworzeniu nowej produkcji? Jakiej? Mobilnej, a w dodatku opartej o kryptowaluty. Nowy projekt będzie grą Free-to-Play, a w dodatku sieciową (nie potwierdzono ani nie zaprzeczono czy MMO). Głównym zadaniem pracownika ma być zaprojektowanie od podstaw ekonomii produkcji, która oparta ma być na kryptowalutach. Wszystko w myśl cudownego sloganu Play-to-Earn.

Oczywiście znajdzie się również miejsce na NFT, bowiem czemu by nie? Na ten moment o samej grze nie wiemy nic więcej poza tym, że gracze mają angażować się w zabawę. W ten sposób będą nagradzani i otrzymają szansę na zarobienie. Co z tego wyniknie? Czas pokaże.

Zainteresowanych pracą odsyłam tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube