GameForge to "świetne miejsce do pracy". Wielkie wyróżnienie i poszukiwania nowych osób

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
6 4457
GameForge to "świetne miejsce do pracy". Wielkie wyróżnienie i poszukiwania nowych osób

Narzekamy na GameForge, tymczasem jest to jedna z najbardziej szanowanych firm (od gier) w Niemczech. Nie tak dawno GF zgarnęło nawet nagrodę w kategorii „Great Place to Work 2019”. Jest to duże wyróżnienie, bo pochodzi od samych pracowników, którzy oddawali swoje głosy w anonimowej ankiecie. 

Owszem, GameForge miało kilka „wtop” w swojej historii, ale koniec końców nie jest chyba aż tak źle. Niemcy trzymają w garści europejskie wersje bardzo popularnych gier MMORPG np. TERA Online, Metin2 czy Aion. 

GameForge wciąż jednak poszukuje nowych rąk do pracy. Na branżowych stronach znajdziemy 20 ofert pracy w firmie. Kilka wakatów wydaje się interesujących. Na przykład? Tłumacz chińskiego – czy to oznacza, że GF jest w trakcie tłumaczenia jakiegoś chińskiego MMORPG? Bardzo możliwe, bo propozycja raczej nie dotyczy Kingdom Under Fire 2, które od samego początku posiadało wbudowaną angielską wersję. 

Kilka dni temu w ofertach pracy widniała także propozycja dla polskiego Community Managera. Teraz już jej nie ma. Widocznie jednak została już obsadzona. 


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube