GameForge zapowiada duża aktualizacje do Swords of Legends Online

Dodany przez Sildu ponad rok temu
7 1647
GameForge zapowiada duża aktualizacje do Swords of Legends Online

To Swords of Legends Online nadal żyje? Chyba tak, skoro ciągle dostaje regularne aktualizacje. Chociaż ilość graczy nie powala i w szczycie jest około 500 graczy na steamie, jednak nie wiadomo ile osób gra na wersji spoza steamowej, jak ktoś gra, to może się wypowiedzieć o sytuacji na serwerze i będziecie mieli informacje z pierwszej ręki.

Teraz przyszła pora na patch 2.1. GameForge twierdzi, że ta aktualizacje będzie super, ale o tym sami będziecie musieli się przekonać. Także co w niej ciekawego znajdziemy?

Na pierwszy rzut, fani SOLO otrzymają kontynuacje wątku fabularnego. Udacie się w regiony Shenzhou, gdzie pojawiać zaczęły się dziwne anomalie na niebie, z których przedostają się stworzenia z innego świata, żeby nie robić spoilerów, to dalsze losy musicie sami odkryć.

Kolejne rzeczy to nowe mapy. Pierwsza z nich jest Dragonstar District. Miejsce, gdzie będziecie toczyć bitwę z tajemniczymi biyouji i spotkamy „Draco”, których pod żadnych pozorem nie wolno karmić! Drugą będzie Realm of Light, ona również nie uciekła od inwazji, ale za to niebo jest czyste i posiada świetne widoki!

Swords of Legends Online czeka parę zmian w niektórych systemach. Drop z raidów w 2.1 zostanie przebudowany i gracze otrzymają 100% gwarantowany drop za każde zabójstwo bossa, umożliwi wam to łatwiejsze zdobywanie przedmiotów.

Nowy system „Martial Artist” skierowany dla osób mających problem ze swoja klasa, jeśli jej nie ogarniacie w pełni, to rozwiązanie ma przyjść wam z pomocą.

Aktualizacja 2.1 ma się pojawić w przyszłym tygodniu, tutaj poznacie wszystkie szczegóły na jej temat. Jak jesteście chętni zagrać, to zapraszam tutaj.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube