Garosz Piekłorycz wkroczył do Heroes of the Storm

4 wow garrosh hellscream

Do grona bohaterów w Heroes of the Storm dołączył wytrzymały i nieustraszony wojownik! Garosz Piekłorycz wykorzystuje brutalną siłę, aby zabić w przeciwnikach ducha walki i nie cofnie się przed niczym, by w Nexusie sięgnąć po zwycięstwo w imieniu Hordy.

Garosz to dumny i niestroniący od walki wojownik, który rządzi żelazną (Hordą) ręką. Nienawiść, jaką żywi w stosunku do Przymierza, płonie niczym nieokiełznany pożar i Piekłorycz nie cofnie się przed niczym, by zniszczyć swego najbardziej znienawidzonego wroga. Pragnie za wszelką cenę przywrócić orkom dawną chwałę dzięki swym licznym zdolnościom:

- Pancerz! - Garosz zyskuje 1 pkt. pancerza za każde brakujące 2% swojego maksymalnego zdrowia.

Zdruzgotanie – Zadaje obrażenia wrogom na wyznaczonym obszarze. Bohaterowie trafieni na skraju zasięgu zdolności zostają przyciągnięci do Garosza.

- Głód Krwi - Rani przeciwnika i przywraca Garoszowi 10% brakującego zdrowia.

- Pustoszyciel – Garosz ciska pobliskim wrogim bohaterem, stronnikiem lub najemnikiem w wybrane miejsce. Cel zadaje przy uderzeniu obrażenia pobliskim wrogom oraz spowalnia ich na jakiś czas.

Wyzwanie Wodza – Pierwsza superzdolność wycisza pobliskich bohaterów i zmusza ich do atakowania Garosza przez pewien czas.

- Zdziesiątkowanie – Druga superzdolność zadaje pobliskim przeciwnikom obrażenia i spowalnia ich. Trafienie bohaterów skraca czas odnowienia tego ataku.

Ewentualnie zamiast czytać suchy tekst skusicie się na materiał prezentujący tego orka. Prócz niego, poniżej znajdziecie wideo z wszystkimi tekstami Garosza w języku polskim. Polecam przesłuchać pierwsze 5 minut, bowiem usłyszycie kilka ciekawych odniesień, np. do Hearthstone’a czy lokalizacji!

Lok’tar Ogar!

Zobacz także

17 komentarzy