Gdzie najtaniej kupić Overwatch'a?

Over

Gdzie najtaniej kupić Overwatch’a? – pytanie, które od zakończenia Open Bety zadają sobie dziesiątki Polaków. Również tutaj, na naszym portalu, co chyba nie do końca oddaje ubiegłotygodniowe wyniki ankiety (79% zadeklarowało, że nie kupi gry).

Niestety, mam dla was nieciekawe informacje, bo według wszystkich dostępnych danych Overwatch okazuje się być… najdroższą grą w spod szyldu Blizzard’a. Przynajmniej na dzień przed swoją premierą. 

W tej chwili, najtaniej jest… w oficjalnym sklepie BattleNet, gdzie za zwykłą wersję (bez skórek i dodatków do innych gier Blizz) zapłacimy 40 euro – 176 złotych.

Poniższe oferty dotyczą już tylko wersji Origins Edition:

Na naszym Allegro drożyzna. Za Origins Edition płacimy 200 złotych+. Nie ma nic tańszego, no chyba, że gotowe konta od innych userów.

Na G2A.com dostępna jest wyłączenie wersja Origins. Koszt? 265 złotych.

CDKeys.com – 53 dolary (206 złotych).

Na Kinguin 216 złotych.

Na Ultima.pl również standard – 219 złotych.

204 zł to cena na Konsoleigry.pl.

Na Gry-Online.pl 220 złotych.

Tyle samo (220 zł) na Gram.pl.

W Muve.pl jeszcze drożej – 230 zł.

Agito.pl oferuje 205 złotych.

Media Expert 200 zł.

W innych sklepach cena się powtarza. Wszędzie 200-250 złotych, co jasno pokazuje, że Overwatch jest drogą grą, bardzo drogą. Jeszcze w czasie Open Bety w kilku miejscach można było nabyć klucz za 160 złotych (teraz taka cena byłaby zbawieniem). Można też oczywiście poczekać parę dni/tygodni i zobaczyć, czy cena coś spadnie, chociaż na to nieszczególnie byl liczył. 

UPDATE: Podobno nie ma problemów, jeśli kupi się klucz do Overwatch'a w amerykańskim sklepie BattleNet. Wystarczy jedynie zmienić region. Wtedy zapłacimy 40 dolarów, co da 157 złotych zamiast 40 euro i 176 zł. TUTAJ dowód. 

Zobacz także

40 komentarzy