Genshin Impact będzie rozwijany jak MMO. Duży update co kilka tygodni!

000ak9jh6b6towk4 c122 f4

Genshin Impact może być singlówką (jeszcze), ale wsparcie dla gry będzie wyglądało w ten sam sposób, jak w produkcjach MMO/MMORPG.

Chińczycy z MiHoYo obiecali, że nowe aktualizacje będą pojawiać się w grze co sześć tygodni. I nie mówimy o jakiś podrzędnych “updejcikach”, ale prawdziwych content-patchach zawierających sporo nowości i zawartości. 

Najbliższy taki patch (oznaczony numerkiem 1.1) pojawi się 11 listopada, kolejny (1.2) 23 grudnia, a następny (1.3) w lutym.

Jeszcze w tym roku mamy otrzymać nową postać, nowy (śnieżny) region, nowe zadania, nowego dungeona oraz – to jeszcze niepotwierdzona informacja – rozszerzenie kooperacji z 4 do 8 osób, dzięki czemu Genshin Impact wreszcie zacznie przypominać prawdziwą sieciówkę z pogranicza gatunku MMO.

Dołożymy wszelkich starań, aby aktualizacja gry odbywała się raz na 6 tygodni i zawierała różne aktywności tematyczne związane z regionami lub cechami kulturowymi.

Sami więc widzicie, że to dopiero początek drogi na szczyt. Z każdą aktualizacją Genshin Impact powinien być jeszcze lepszy i jeszcze większy. 

Zagracie TUTAJ.

Zobacz także

53 komentarzy