Genshin Impact najlepszą grą 2020 roku według Google

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
24 7247
Genshin Impact najlepszą grą 2020 roku według Google

Nie mogło być innego zwycięzcy. Najlepszą grą 2020 roku według Google (czy raczej platformy Google Play) został

Genshin Impact

"Każdy tytuł uznany za Najlepszą Grę musi przekraczać oczekiwania i dostarczać fascynujących, przystępnych, definiujących gatunek gier doświadczeń. Tegoroczny zwycięzca robi to wszystko z łatwością."

***

Doskonale wszystkim znany tytuł (pisaliśmy o nim długo przed premierą), który okazał perełką nad perełkami. Spodziewaliśmy się pięknej wizualnie gierki, ale chyba nikt – nawet w najśmielszych snach – nie przypuszczał, że Genshin Impact będzie aż tak dobry.

Pod względem grafiki, muzyki czy grywalności to najwyższy możliwy poziom. Nie bez powodu Genshin Impact jest porównywany z grami AAA. Co ja mówię, gra mogłaby być sprzedawana po 50 dolarów za egzemplarz i raczej nie mielibyśmy powodu do narzekania.

Wciąż trudno uwierzyć, że to wszystko dostajemy w modelu Free-To-Play bez Pay2Win (choć z tym ostatnim niektórzy się nie zgodzą). 

Genshin Impact jest dostępny na PC, urządzeniach mobilnych oraz PlayStation 4. Zagracie TUTAJ.


Jeszcze dzisiaj Genshin Impact wzbogaci się o nową postać (Zhongli). Z kolei tuż przed Bożym Narodzeniem otrzymamy wersję 1.2, która wprowadzi śnieżny region i wiele innych nowości.

Jeszcze tylko więcej elementów MMO w Genshinie i możemy umierać:)


24 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube