Gigantic powraca! Jako płatna gra! Ale bez mikrotransakcji!

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
22 2117
Gigantic powraca! Jako płatna gra! Ale bez mikrotransakcji!

Jakiś czas temu pisałem Wam, że Gearbox robi dziwne ruchy dookoła Gigantic. Uruchomili specjalne wydarzenie, w ramach którego można było tymczasowo wrócić do gry. A także sprawdzić, co się w niej zmieniło! Zespół bowiem pracował nad tym tytułem, ale ostatecznie niczego nie obiecano. Aż tu nagle na horyzoncie pojawia się Gigantic Rampage Edition.

Gigantic Rampage Edition to zmodyfikowana wersja gry, wydana w modelu Buy-to-Play, ale bez mikropłatności. Kupujecie tę specyficzną grę MOBA/hero shootera raz i macie dostęp do pełnej zawartości. Mowa tutaj o 23 starych bohaterach, wszystkich mapach, trybach rozgrywki, a także innych nowościach. Ponieważ te pojawią się – Gearbox zapowiedziało dwóch herosów (Roland i Kajir), a także dwa pola bitwy (Picaro Bay i Heaven’s Ward). W planach jest odpalenie gier rankingowych, nowe skórki (za darmo), a także kolejna zawartość.

Ile kosztuje Gigantic Rampage Edition? 20 dolarów! Gra zadebiutuje 9 kwietnia, a poza tym możecie zapisywać się do zamkniętych testów o tutaj. Co więcej, zagramy nie tylko na PC (Arc, Epic Games Store, Steam), ale również na PlayStation 4/5 oraz Xbox One i Series X/S. Oczywiście będzie cross-play. Ciekawe, czy tym razem Gigantic odniesie… gigantyczny sukces.


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube