Girls und Panzer powraca do World of Tanks sprowadzając posiłki

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
2 1026
Girls und Panzer powraca do World of Tanks sprowadzając posiłki

Na graczy World of Tanks czeka nie lada gratka, ponieważ przebojowa seria anime Girls und Panzer powraca do gry, tym razem z jeszcze większą dawką zawartości. Od 16 do 31 maja czołgiści będą mogli skorzystać z doświadczenia trzech znanych załóg. 

Do legendarnej drużyny Ankou Żeńskiego Liceum Oarai dołączą dwie kolejne drużyny z innych szkół pielęgnujących sztukę sensha-dō: Żeńskie Liceum Kuromorimine i Liceum Jatkosota. Oprócz Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou, gracze będą mogli zdobyć nowe pojazdy premium inspirowane uniwersum Girls und Panzer: Tiger II Kuromorimine i BT-42 Jatkosota HS.

Postacie z Girls und Panzer wnoszą na pole bitwy swoje żywiołowe osobowości, z niestandardowymi ścieżkami głosowymi zapewnionymi przez oryginalne aktorki głosowe. Gracze mogą dopasować się do swojego ulubionego lidera drużyny sensha-dō, wykonywać misje i rekrutować preferowaną postać jako dowódczynię pojazdu.

Czołgiści będą mieli również dostęp do rozszerzonego zestawu elementów personalizacji 2D, w tym emblematów, napisów i naklejek reprezentujących szkoły i drużyny z uniwersum Girls und Panzer, unikalnego regulowanego stylu Ōarai, dwóch nowych stylów 2D liceów Kuromorimine i Jatkosota oraz kolekcji naklejek w stylu chibi i pin-up przedstawiających liderów każdej szkoły.

Dodatkowo, wszyscy gracze mogą brać udział w specjalnych misjach, które nagradzają ich różnymi przedmiotami związanymi z GuP, w tym szczególnie pożądanymi, takimi jak dowódczynie Miho, Mika i Erika. Wystarczy wybrać łańcuch misji bojowych dla bohaterki, którą chcą otrzymać.

UwU czy nie UwU?


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube